Известия за новите обяви от SGP Group EOOD
23.06.2022
Оператор – Eлектронни Kомпоненти, SGP Group EOOD
  • location_onПловдив
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1100 до 1300 BGN (Бруто)

Оператор – Eлектронни Kомпоненти

SGP Group EOOD набира кандидати! Одобрените лица ще работят в предприятието на наш клиент, водещ производител на електронни компоненти.

Описание и изисквания:

Вашите нови отговорности ще бъдат в някое от следните звена:

- Работа с машини за автоматично монтиране на електронни компоненти
- Работа с машина за автоматична оптична инспекция
- Ръчно насищане на платки чрез монтаж на електронни компоненти
- Работа с машини за заготовка на електронни компоненти
- Работа с машина „Спойка вълна“
- Ръчно запояване
- Тестване на полуготовото изделие
- Заливане на полуготовото изделие с влагозащитен материал
- Тампонен печат
- Ръчно сглобяване на части от изделието
- Пакетиране на готовото изделие

Изисквания:

– Средно образование
– Опит в подобно производство ще се счита за предимство
– Прецизност и сръчност
– Умение за работа в екип
– Готовност за работа на 3 сменен режим: Понеделник - Петък

Трудов договор с 6 месеца изпитателен срок в полза на работодателя (Ес Джи Пи Груп)

Фирмата предлага:

•Бонус присъствие;
•Бонус;
•Преференциални цени на хранене;
•Ваучери за храна;
•Пълно обучение, облекло и оборудване за безопасност ще бъдат предоставени на успешните кандидати преди започване;
•Транспорт от Пловдив, Раковски и Пазарджик;

Ако отговаряте на изискванията и смятате, че можете да се справите с предизвикателствата на работата, моля изпратете ни CV.

С oдобрените кандидати ще се свържем за насрочване на интервю!
Препрати
23.06.2022
SGP Group EOOD
Автомобили, автосервизи, бензиностанции, Производство