Известия за новите обяви от HIT HYPERMARKET EOOD
23.06.2022, Ref.No:M-1
ТРАНЖОР, HIT HYPERMARKET EOOD
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1800 до 2000 BGN (Бруто)

ТРАНЖОР

"ХИТ ХИПЕРМАРКЕТ" ЕООД ЗА МАГАЗИНА СИ В Ж.К.Младост ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ:

ТРАНЖОРИ

Основни задължения:

- Разфасоване на трупно месо, обезкостяване и оформяне на различни видове меса - свинско, телешко, агнешко;
- Заготовка на суровини и производство на колбаси;
- Зареждане на хладилната витрина с готова продукция;
- Поддържане на реда и чистотата в транжорната и осигуряване на безопасни условия на работа.

Изисквания към кандидатите:

- Средно образование
- Опит на подобна позиция мин. 1 год.

Ние предлагаме:
• Трудов договор с реално осигуряване
• Допълнително заплащане при работа на официален празник според КТ
• Въвеждащо обучение
• Възможност за включване в програма "Мултиспорт"
• Ваучери за храна на стойност 80 лв.

Ако желаете да кандидатствате за тази позиция и да работите за сериозен и отговорен работодател, моля, кандидатствайте с автобиография и снимка. Документи можете да изпратите и на пощ. адрес:
магазин "ХИТ Хипермаркет" - София ПК 1308, бул. Александър Малинов 75 за отдел "Човешки ресурси".
Препрати
HIT HYPERMARKET EOOD
Търговия