Известия за новите обяви от ДФ България ЕООД
22.06.2022
Мениджър по осигуряване на качеството, ДФ България ЕООД
  • location_onДрагоман
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Мениджър по осигуряване на качеството

ДФ България ЕООД е дъщерна фирма на германската компания Дилингер Фабрик гелохтер блехе ГмбХ, която е един от водещите производители на перфорирана ламарина в Европа. Тя се занимава с производството и преработката на перфорирана ламарина от 1895г.

След модернизиране и разширение на производственото хале в гр. Драгоман, за нуждите на нашето производство, търсим да назначим Мениджър по осигуряване на качеството.

Основни задължения:

- Управление на отдел "Осигуряване на качеството";
- Планиране, изпълнение и мониторинг на одити на качеството;
- Планиране и провеждане на курсове за осигуряване на качество;
- Разглеждане на рекламации;
- Прилагане на превантивни и коригиращи мерки;
- Обработка и изготвяне на спецификации и въпросници към продуктите;
- Извършване на вътрешни одити;
- Създаване и управление на документи за управление на качеството.

Вашият профил:

- Средно/висше образование;
- Владеене на английски / немски език;
- Предишен професионален опит в областта на осигуряване на качество;
- Познаването на система за управлението на качеството и ISO 9001;
- Добра компютърна грамотност;
- Умения за работа в екип;
- Добри организационни умения и

Какво предлагаме:

• Заплащане на целия трудов стаж до момента на започване на работа, независимо от изпълняваната професия;
• Възможност за развитие;
• Покриване на разходи за транспорт от и до работното място в гр. Драгоман;
• Ежемесечни ваучери за храна в размер на 100лв;

Ние предлагаме добри условия на труд, спазвайки всички изисквания на Кодекса на труда и българското законодателство. Ще се радваме, ако станете част от нашия екип.
За контакт: Деница Валериева Варадинова, тел: 0886 045 070, 07172/7413,
Препрати
22.06.2022
ДФ България ЕООД
Производство