Известия за новите обяви от ДФ България ЕООД
22.06.2022
Отговорник - Поддръжка на металообработващи машини, ДФ България ЕООД
  • location_onДрагоман
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Отговорник - Поддръжка на металообработващи машини

ДФ България ЕООД е дъщерна фирма на германската компания Дилингер Фабрик гелохтер блехе ГмбХ, която е един от водещите производители на перфорирана ламарина в Европа. Тя се занимава с производството и преработката на перфорирана ламарина от 1895г.

След модернизиране и разширение на производственото хале в гр. Драгоман, за нуждите на нашето производство, търсим да назначим Отговорник за поддръжка на металообработващи машини.

Основни задължения:

- Организира и участва в плановите, профилактичните и аварийните ремонти на машините и съоръженията;
- Извършва текущи прегледи и периодични профилактики на производственото оборудване;
- Планира и поддържа в наличност необходимите резервни части и активно контактува с доставчиците на фирмата;
- Контролира и носи отговорност за ефективното използване на резервните части;
- Анализира авариите и причините за престои и предлага мерки за ликвидирането им;
- Участва в процеса на инсталиране и пускане в експлоатация на нови машини и съоръжения;
- Разработва планови графици за ремонт и поддръжка на производствени машини;
- Отговоря за изпълнението на графика, по профилактики и ремонти извършващи се от външни изпълнители;
- Участва пряко в производствените процеси, работи с техническа и производствена документация;
- Отговаря за изготвянето и оформянето на вътрешно-фирмена техническа документация, спрямо изискванията на ISO 9001:2015

Вашият профил:

- Средно/висше техническо образование;
- Предишен професионален опит в областта
- Умения за работа с техническа документация
- Умения за откриване и отстраняване на дефекти по машините и съоръженията
- Умения за работа в екип
- Аналитичност и умения за решаване на проблеми
- Добра компютърна грамотност
- Владеенето на немски език се счита за предимство

Какво предлагаме:

- Трудов договор - пълни осигуровки;
- Допълнително възнаграждение под формата на бонуси;
- Ваучери за храна - 100лв.;
- Сума за покриване на разходи за транспорт до работното място;
- Осигурено работно облекло;

Ние предлагаме добри условия на труд, спазвайки всички изисквания на Кодекса на труда и българското законодателство. Ще се радваме, ако станете част от нашия екип.
За контакт: Деница Валериева Варадинова, тел: 0886 045 070, 07172/7413
Препрати
22.06.2022
ДФ България ЕООД
Производство