Известия за новите обяви от ВЕДРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АД
22.06.2022
СЧЕТОВОДИТЕЛ, ВЕДРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

СЧЕТОВОДИТЕЛ

Ние сме Ведра Интернешънъл – съчетаваме години опит на фармацевтичния пазар в България с иновативни подходи, за да гарантираме, че предлагаме най-добрите продукти за здравето. Екипът на компанията има повече от 15 години опит в изграждането на ползотворни и стабилни партньорства с всички участници на фармацевтичния пазар в България.

В момента търсим амбициозен човек, който има желание да се развива професионално и да стане част от нашето семейство:

Задължения и отговорности:
- Организиране и осъществяване на счетоводната отчетност съгласно счетоводната политика на дружеството и МСС;
- Обработка на финансово-счетоводни документи- онлайн магазин;
- Контрол на разчетите с клиенти, доставчици, каса, банка и подотчетни лица;
- Опит в работата със счетоводни програмни продукти (предимство е работа със SAP И БИЗНЕС НАВИГАТОР);
- Изготвяне и подаване на ДДС декларации;
- Изготвяне и поддържане на документацията, свързана с назначаване, прекратяване и преназначаване на служители;
- Обработване, изчисляване и цялостно администриране на възнагражденията по договори;
- Изготвяне на ведомости и рекапитулации за заплати и подаване на Декларации 1 и 6.
- Подготвяне на отчети/справки по отношение на заплати, бонуси, отпуски, болнични листа и т.н.;
- Участие в ревизии на НАП, Инспекция по труда и др.

Изисквания:
- Завършено образование с икономическа насоченост (специалност Счетоводство и контрол);
- Задължителен опит с онлайн магазини;
- Познаване на българското данъчно, трудово и осигурително законодателство;
- Компютърна грамотност – MS Office;
- Oпит със счетоводни софтуери Бизнес Навигатор, SAP;
- Опит 3 години по специалността;
- Английски език ще се счита за предимство;
- Възможност за започване веднага се счита за предимство;

Ние предлагаме:
- Твърдо месечно възнаграждение;
- Бонусна схема;
- Допълнително здравно осигуряване и опция за мултиспорт карта;
- Участие в различни фирмени събития в страната и чужбина;
- Работа в млад екип от специалисти с утвърден опит.
Моля, изпращайте Вашите автобиографии и мотивационни писма в срок до 22.07.2022г.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Месторабота: гр. София

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Уважаеми кандидати, имайте предвид, че предоставянето на лични данни е доброволно. Обработването им, както и тяхното съхраняване в процеса по подбор, ще се осъществява в съответствие със Закона за защита на личните данни и Регламент (ЕС) 2016/679.

"Ведра Интернешънъл" АД като администратор на лични данни, гарантира пълна конфиденциалност на всички кандидатури.
Препрати
22.06.2022
ВЕДРА ИНТЕРНЕШЪНЪЛ АД
Фармация