Известия за новите обяви от Акватек ООД
22.06.2022
ОТГОВОРНИК СКЛАД, Акватек ООД
  • location_onВарна, Варна, бул."Атанас Москов"N 3, АКВАЦЕНТЪР (виж карта)
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ОТГОВОРНИК СКЛАД

"АКВАТЕК"ООД ТЪРСИ ДА НАЗНАЧИ ОТГОВОРНИК СКЛАД ЗА БАСЕЙНИ В АКВАЦЕНТЪР/срещу Метро/.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Организиране на товаро-разтоварни дейности в склада
- Извършва товаро-разтоварни дейности на стоки, свързано с ръчно преместване и нареждане на стока от/в транспортни средства и в склада
- Приемане, съхранение и издаване на стока
- Работа със складови документи /за приемане и издаване на стока/
- Подреждане и съхранение на стоките
- Почистване на складовата площ

ИЗИСКВАНИЯ:
- Организирана и дисциплинирана личност
- Средно или висше образование
- Пригодност за физическа работа - подреждане и преместване на стока с неголяма тежест
- Основни технически познания /свързано с правилно разпознаване на специфичната складова наличност - материали и оборудване за басейни и СПА-центрове/
- Опит на подобна позиция е предимство, но не е определящо. Опит в работа със строителни материали и стоки също е предимство.

Работното място се намира в сградата на АКВАЦЕНТЪР /срещу Метро/.
Търсим човек с дългосрочни намерения за реализация. Съхраняваните стоки и материали са специфични и се изисква по-дълъг срок на първоначално обучение в работата. Фирмата има политика да инвестира в професионалното обучение и мотивация на своите служители.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Коректни трудови отношения
- Работа в стабилна и коректна фирма
- Атрактивно и гарантирано заплащане
- Дългосрочна ангажираност
- Фирмено обучение
- Отлични условия на труд
- Социални придобивки за лоялни служители

Изпратените от Вас данни са защитени при спазване на пълна конфиденциалност. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Препрати
22.06.2022
Акватек ООД
Строителство и инженерни услуги по проектиране и конструиране на басейни, аквапаркове, СПА центрове и фонтани. Техническа и химическа поддръжка на басейни.
  • calendar_today В България от 1994
  • people_alt 115 служители