Известия за новите обяви от СиТи Гейминг АД
21.06.2022
СПЕЦИАЛИСТ ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ ЗА КЛЮЧОВИ ПОЗИЦИИ, СиТи Гейминг АД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

СПЕЦИАЛИСТ ПОДБОР НА ПЕРСОНАЛ ЗА КЛЮЧОВИ ПОЗИЦИИ

Във връзка с разширяване на дейността си, Групата компании към СТ Гейминг АД търси да присъедини към екипа си опитен и амбициозен професионалист, който да поеме функциите по подбор на персонал за ключови позиции и привличане на таланти.

Основни задължения:
•Осъществява цялостния процес по набиране и подбор на персонал за разнообразни проекти и екипи в Групата компании;
•Проучва и работи с различни източници и методи за набиране на персонал. Прилага гъвкавост в подходите за привличане на таланти;
•Активно използва различни онлайн и офлайн мрежи за достигане до кандидати;
•Участва в процеса на първоначално ориентиране (онбординг) на новите служители;
•Подпомага планирането на тийм билдинги и различни активности свързани с корпоративната социална отговорност. Участва в представяне на компаниите на кариерни форуми и специализирани изложения;
•Подпомага процеса по администриране на вътрешната комуникация и актуализиране на информацията на вътрешния корпоративен сайт.

Необходими изисквания за заемане на длъжността:
•Завършено висше образование специалност Човешки ресурси или Психология;
•Минимум 2 година опит в процесите по подбор на персонал;
•Английски език на работно ниво – писмено и говоримо;
•Отлична компютърна грамотност - MS Office;
•Умения за работа в различни социални медии (LinkedIn, Facebook и т.н.);
•Добри организационни и комуникативни умения;
•Проактивен подход и изключително внимание към детайла.

Kaкво ще получите, ако се присъедините към екипа ни:
•Работа в Група компании, развиващи проекти на българския и международния пазар;
•Възможност за дългосрочна кариера и професионално развитие;
•Отлични условия на труд.

При проявен интерес от Ваша страна, моля изпратете актуално CV. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Съгласно ЗЗЛД, предоставените от Вас лични данни ще бъдат използвани само за целите на настоящия конкурс.
Препрати
21.06.2022
СиТи Гейминг АД
Електроника/електротехника/машиностроене