Известия за новите обяви от ЦЕНТРОМЕТ АД
20.06.2022
Началник смяна в механичен цех, ЦЕНТРОМЕТ АД
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Началник смяна в механичен цех

Описание и
Изисквания: "ГРУПА ТЕХНОЛОГИЯ НА МЕТАЛИТЕ – АНГЕЛ БАЛЕВСКИ ХОЛДИНГ” АД обединява водещи български завода в областта на машиностроенето. Холдингът има утвърдени клиенти сред най-големите индустриални концерни в Западна Европа.
За един от нашите заводи „ЦЕНТРОМЕТ” АД - гр. Враца, търсим амбициозен и отговорен професионалист за позицията:

НАЧАЛНИК СМЯНА В МЕХАНИЧЕН ЦЕХ
Работно място гр.Враца

Изисквания:
- Средно или висше образование, с подходяща специалност/машиностроене, друго инженерно /
- Професионален опит – на подобна длъжност е предимство;
- Професионални знания и умения за технологичния процес, експлоатацията на инсталираните техники, машини, оборудване, както и на свойствата на използването на съответните химикали и други материали свързани с тях опасности ;
- Познания за изискванията за безопасна работа, пожарна и аварийна безопасност в помещенията в цеха;
- Опит в управлението на хора е предимство ;
- Умения за разчитане на чертежи ;

Отговорности:
- Носи материална отговорност за осигуряване на параметрите и качеството на извършваната работа и произведената продукция в цеха ;
- Отговаря за спазването на работното време и трудовата дисциплина и попълването на всички документи от него и подчинените му работници ;
- Носи материална отговорност за материали и оборудване на цеха;
- Организира производствената дейност на смяната,съобразено утвърдения производствен план;
- Ръководи ,организира и отчита работата на смяната;
- Възлага и контролира активно изпълнението на плана по работни места в трите му компонента – качество, количество и срок.
- Следи и осигурява правилното и ефективно използване на машините, съоръженията, инструментите и материалите в цеха;
- Отговаря за качеството на произведената продукция

Ние предлагаме:
- Професионална реализация в сериозна и стабилна производствена фирма;
- Отлично възнаграждение и бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
- Социални придобивки;
- Кариерно развитие в голяма холдингова структура;

Моля, изпращайте CV , в което сте описали професионалните си опит и постижения . Oдобрените по документи кандидати ще се бъдат поканени на интервю.
Месторабота: Враца

Препрати
20.06.2022
ЦЕНТРОМЕТ АД
Центромет АД, гр.Враца, част от ГТМ - Ангел Балевски Холдинг АД/ MTG е специализиран в центробежно леене на отливки от стомана и чугун. Цилиндрови втулки, пещни ролки и двуслойни валци са само част от произвежданите изделия.
  • calendar_today Основана 1977
  • people_alt 100 служители