Известия за новите обяви от ФОНДАЦИЯ ЗДРАВЕ И СОЦИАЛНО РАЗВИТИЕ
08.06.2022, Ref.No:07
СПЕЦИАЛИСТ КОМУНИКАЦИИ И ОРГАНИЗИРАНЕ НА СЪБИТИЯ, ФОНДАЦИЯ ЗДРАВЕ И СОЦИАЛНО РАЗВИТИЕ
  • location_onСофия, ул. Царибродска №70
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1300 до 1600 BGN (Бруто)
  • beach_accessОтпуск 20 дни

СПЕЦИАЛИСТ КОМУНИКАЦИИ И ОРГАНИЗИРАНЕ НА СЪБИТИЯ

Основни задължения и отговорности:

Отговаря за цялостната публичност и представяне на организацията;
Отговаря за поддържането и развитието на дигиталните канали за комуникация на организацията (уебсайт, социални мрежи, и др.);
Създаване съдържание за постове във всички активни социални канали;
Изготвя кратки съобщения и захранва с информация сайта на организацията;
Заснемане на събития, кампании и дейности на организацията и последваща обработка, подреждане и съхранение на снимкови, аудио и видео материали;
Планира и организира публични събития на организацията;
Организира провеждането на кампании;
Организира провеждането на вътрешни и външни обучения, конференции, семинари и др.
Организира работни срещи, пътувания и др.
Разработва информационни и рекламни материали;
Координира регулярните поръчки за визитни картички, брандирани материали, печатни материали и др.
Подготвяне на различни анализи, отчети и презентации, свързани с дейностите на организацията;

Изисквания за длъжността:

- висше образование - специалност "Връзки с обществеността", "Журналистика", "Българска филология", "Публична администрация" и др. релевантни на длъжността;
- добра езикова и компютърна грамотност;
- комуникативни и организационни умения;
- владеене на английски език;
- креативност и умения за работа в екип.
Препрати
ФОНДАЦИЯ ЗДРАВЕ И СОЦИАЛНО РАЗВИТИЕ
Организации с нестопанска цел