Известия за новите обяви от ТСКА-КА ЕООД
08.06.2022, Ref.No:DE001
Офис асистент с немски език, ТСКА-КА ЕООД
  • location_onСофия
  • chairВъзможност за работа от вкъщи
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • languageНемски

Офис асистент с немски език

Описание на задълженията:

- Приемане и обработване на кореспонденция по имейл на немски език
- Приемане на обаждания по телефон от служители и кандидати за работа
- Администриране на документи;
- Провеждане на срещи със служители на фирмата;
- Подпомага процеса по подбор на персонал във всичките му аспекти (публикуване на обява, подбор на кандидати и уговаряне на интервюта)
- Управление на процеса по организиране на работни места за новите служители
- Обработка на командировъчни заповеди - приемане,съхраняване и отчитане на билети и застраховки за всяка заповед;

Изисквания:

- Образование – завършено средно/ висше;
- Добър говорим немски език;
- Компютърна грамотност;
- Лични качества – високо ниво на мотивация, комуникативност, отговорност, добри организационни умения;

Ние предлагаме:

- Възможност за професионално усъвършенстване и дългосрочна работа
- Приятна и динамична работна среда
- Офис в бизнес сграда в центъра на София близо до метростанция
- Трудов договор;
- Работно време от понеделник до петък от 09:00 до 17:00 и само в официалните работни дни

Информираме Ви, че част от данните, които предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и попадат под специалния му режим на защита. Предоставените от Вас лични данни ще бъдат обработвани за целите на осъществяване на подбор, както и за реализиране на законните интереси на администратора на лични данни във връзка с евентуално бъдещо сключване на трудов договор. Информираме Ви, че имате право на достъп и право да коригирате Вашите лични данни и на възражение срещу обработването им за посочените цели.
Със своята кандидатура Вие предоставяте доброволно личните си данни и се съгласявате "ТСКА КА ЕООД“ да оперира с тях, във връзка с участието Ви в процедура по подбор за обявената позиция.
Препрати
ТСКА-КА ЕООД
Здравеопазване, Услуги