Известия за новите обяви от Дженуин Аутопартс ЕООД
22.06.2022, Ref.No:WO220608
Складов Служител / Warehouse Operative, Дженуин Аутопартс ЕООД
  • location_onРавно поле
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1800 до 2200 BGN (Бруто)
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

Складов Служител / Warehouse Operative

Нашата компания GENUINE AUTOPARTS LTD си търси Складов служител за склада ни в София -Равно поле, България.

Опитът на GENUINE AUTOPARTS LTD се явява в импорта и експорта на набор от Независими вторични пазари, както и оригинални резервни части за множество автомобилни марки.
Ние сме професионалисти в търговията, поставящи високи стандарти, на които можете да се доверите. Всичко това, идва от нашата бързоразвиващата се компания, която се гордее с поддържането на подкрепяща, възприемчива атмосфера. Нашите служители са лоялини, отдадени и амбициозни.

Предназначение на работата: Успешният кандидат ще се включи в процедурите и дейностите на нашия склад, локализиран в София-Равно поле. Ще организира пространството и ще се занимава със стоки на територията на склада, следвайки спецификите и фирмената политика.

Докладване/Супервизия: Успешният кандидат ще докладва на Складовия мениджър на компанията; позицията не съдържа никакви задължения по супервизия.

Ключови отговорности:
Активно участие в развитието на складовия седмичен график и спазването му
Приемане и доставки по прогноза
Mенажиране, организиране и поддържане на чист интериор и екстериор на склада, с цел благоприятно местене на стоки и превозни средства.
Съхраняване на стоки
Физически изискващи задачи
Подходящо менажиране на складовото оборудване
Спазване на правилата за безопасност- отговорни за мониторинг и поддръжка на складовите маркировки.
Манипулране, местене, товарене и разтоварване на стоки и материали на ръка или използвайки различно оборудване за манипулиране с материалите
Използване на мотокар, при наличие на лиценз.
Проверка на документация, коректност, количество и качество на стоките
Подготовка, претегляне, сортиране, пакетиране, вземане и разопаковане на стоки с незабавно уведомяване на департманета по продажби и транспортния департамент
Проверка наличността на материалите за пакетиране, уведомява при нужда от поръчка на нови
Непрекъсната комуникация с Продажби, Транспорт, Склад и Оперативни Мениджъри.
Превенция и третиране на възможни проблеми, отнасящи се до складовата зона и активности
Въвеждане на информация за доставка, в съществуващия складов софтуер, посочвайки неизправности на софтуера, в случай на нужда.
Работа с вътрешно-складова кореспонденция – обааждания и имейли

ПРОФИЛ НА КАНДИДАТА
Съществени изисквания:
Свободно владеещ Български и Английски (писмено и говоримо); отлични комуникационни умения
Диплома за завършено средно образование (или Техникум)
Компютърни умения
Трудов опит

Личност:
Динамичен, способен да следва инструкции, с поглед към детайла и отлични интерперсонални умения. Високо ниво на поверителност и зрялост.
Трябва да е позитивно настроен към клиенти и колеги и да разбира нуждите и очакванията им,
докато подкрепя целите на групата. Отлични способности да следва, развива и разполага приоритетите си на работното място. Способност да поема инициатива, отговорност, да разрешава проблеми и да подобрява работните процеси.

Желателно:
Активно окуражаваме потенциалните кандидати извън София и приветстваме допълнителния опит, който могат да приложат в позицията си.

ПРИВИЛЕГИИ

• Конкурентна заплата / заплащане навреме / заплащане на 100% от съответстващите осигуровки / независимо от пола заплащане
• Пакет възнаграждение, съгласно производителността – Атрактивна бонус схема
• Приятелска работна атмосфера, в екип от висококвалифицирани и мотивирани хора
• Отлична офис локация / Чисто нови офиси и склад
• Дневни офис смени / работа стриктно от Понеделник до Петък / без работа за вкъщи!
• Без изисквания за пътуване
• Обучителни курсове и семинари
• Вътрешен модерен софтуер
• Тийм билдинг активности / Коледно парти
• Чисто нова столова / Стимули за обяд
• 6-месечно планиране на почивки, извършвано два пъти в годината
• Безплатно паркинг място
• Отлични дългосрочни условия за растеж на служителя
• Вътрешни безплатни уроци по Английски от англоговорящ, университетски преподавател
• Безплатни напитки в офиса
• Купуване на авточасти на цени на едро
• Без дрескод

Ако си въодушевен от възможността да работиш за компания, която гледа в бъдещето и цени своите служители, изпрати своето CV на Английски, мотивационно писмо и скорошна снимка.
Личната ти информация/документи ще бъдат използвани само за целите на процеса по набира на персонал и ще бъдат третирани със строга конфиденциалност и уважение. Ще се свържем само с избраните кандидати.
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на Дженуин Аутопартс ЕООД
Препрати
Дженуин Аутопартс ЕООД
Genuine Autoparts Ltd® is an algorithmic B2B, import and export wholesale trader of IAM, Original Equipment Manufacturer (OEM) and Original Equipment Supplier (OES) car, truck, bus, van, plug-in electric, SUV, forklift, industrial parts and tires.
  • calendar_today Основана 2010
  • people_alt 25 служители
  • people_alt 4 ИТ специалисти