Известия за новите обяви от САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
03.06.2022
ПИЦАР, САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
  • location_onБяла (Варна)
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти

ПИЦАР

Melia Hotels International е водеща испанска хотелска верига и е сред най-големите в световен мащаб. Компанията има над 50 годишен опит в бранша и управлява повече от 350 хотела на четири континента.
За сезон 2022 Melia Hotels International търси да назначи високо мотивирани и отдадени на работата си професионалисти, които да се присъединят към нашия екип в хотел "Sol Luna Bay Resort" 4* All Inclusive в гр. Бяла, на следната позиция:

ПИЦАР

Задължения:
1. Следи за спазване на рецептурните изисквания относно количество и качество на влаганите продукти.
2. Участва в производството на собствена готварска продукция и гарантира за нейното качество, вкус и външен вид.
3. Изпълнява определените за деня менюта следвайки стриктно рецептурните изисквания.
4. Спазва утвърдената технология за приготвяне на готварската продукция.
5. Следи за спазване хигиената на суровините и готовите хранителни продукти и правилното им съхранение.

Изисквания:
1. Средно или средно-специално образование.
2. Професионален опит - над 2 години на подобна позиция.

Ние предлагаме:
* Работа в енергичен екип по стандартите на световния туристически бизнес и с възможност за професионално развитие.
* Конкурентен социален пакет, осигурени храна и служебен транспорт от гр. Варна /или квартира/.
* Осигурено униформено облекло.
* Мотивиращо заплащане.

Ако имате предишен опит на подобна длъжност и желаете да се присъедините към нашия екип, моля изпратете детайлна автобиография и актуална снимка до. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани само за целите на настоящия подбор.

Телефон за връзка: 0885/606396 Валентин Кюранов

Препрати
03.06.2022
САНДРОУЗ ХОЛИДЕЙЗ ЕООД
Спорт и отдих, Счетоводство/Финанси, Туризъм, хотели и ресторанти