Известия за новите обяви от ФРЕШ СЪПОРТ ЕООД
21.06.2022
Oператор шофьор на специализиран автомобил, ФРЕШ СЪПОРТ ЕООД
  • location_onСофия, бул. "Ботевградско шосе" 276 (виж карта)
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата 2400 BGN (Нето)

Oператор шофьор на специализиран автомобил

ФРЕШ СЪПОРТ е лидер на българския пазар в отдаването под наем, продажбата и извършването на сервизна дейност на мобилна санитарна техника, в която влизат химически тоалетни, мобилни мивки, санитарни WC и душ контейнери, мобилни огради за строителни обекти и мероприятия.

Ние предлагаме:
- работа в утвърдена фирма на пазара;
- добро заплащане;
- постоянна работа.

Задължения:
- сервизно обслужване на химически тоалетни;
- транспорт на мобилна ограда;

Изисквания:
- категория B, С или C+ E
- минимум средно образование.

Заплата: възнаграждение до 2,400 лв.

Срок за подаване на документи - 30.06.2022г.

Очакваме от кандидатите да изпратят автобиография на български език с актуална снимка.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю в база-Мировяне.

Всички данни ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Препрати
21.06.2022
ФРЕШ СЪПОРТ ЕООД
Отдаване под наеми сервиз на химически тоалетни, санитарни системи, огради, офис и санитарни контейнери.