Известия за новите обяви от Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
02.06.2022
Търговец – резервни части, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
  • location_onВарна
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата 1800 BGN (Нето)

Търговец – резервни части

Компания с дългогодишен опит на пазара търси да назначи служител на позицията

Твоите задачи:

- Реализираш директни и индиректни продажби. Приемаш и насочваш поръчки от клиенти;
- Индентифицираш резервни части с помоща на специализирани програми и каталози;
- Работиш по увеличаване на продажбите на определени търговски кампании (Акции, Промоции и други);
- Поддържаш отношения с клиенти на компанията и тяхното консултиране относно качествата и характеристиките на предлаганите продукти;
- Подпомагаш за работата в склада;
- Подготвяш стоки за експедиция;
- Извършваш доставка до клиенти в града и региона;
- Спазваш вътрешните процедури и правила при доставка на стоки;

Твоят профил:

- Имаш интерес към продажбите и отлични комуникативни умения за работа с клиенти;
- Готовност за работа в динамична среда;
- Умение за работа в екип;
- Добри технически познания в детайлите на автомобилите;
- Висока мотивация и стремеж към постигане на резултати;
- Компютърна грамотност;
- Шофьорска книжка, активен шофьор.

Нашето предложение:

- Работно място, на което да бъдете оценени и да имате успешна реализация;
- Обучение в успешните търговски модели за работа с клиенти;
- Техническо обучение в продажбите;
- Стартово нетно възнаграждение 1 800лв;
- Възможност за допълнителен месечен бонус спрямо реализираните резултати;
- Възможност за мотивиращо развитие в компанията спрямо индивидуалното ти представяне и компетенции след първата година.

Ако това предложение Ви звучи като новото Ви работно място и прецените, че покривате изискванията за обявената позиция, моля изпратете ни Вашето детайлно СV на български език. Ще се свържем само с одобрените кандидати.
Гарантираме конфиденциалност за всички кандидатури по ЗЗЛД.
Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на този подбор.

Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/15.09.2016 г.
Препрати
02.06.2022
Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Подбор и обучение на персонал.Изготвяне на дизайн на тренинги по заявка на клиента и провеждането им. Тиймбилдинги за съществуващи и новосъздадени екипи. Консултации по управление на човешките ресурси за мениджъри.
  • calendar_today Основана 2001