Известия за новите обяви от Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
07.06.2022
Консултант продажби, Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • 3pДистанционно интервю
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1360 до 2200 BGN (Бруто)
  • beach_accessОтпуск 20 дни
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

Консултант продажби

Нашият клиент - Аурека ООД е фирма, специализирана във вноса и търговията на бои, лакове, латекси, покрития, препарати и инструменти от най-висок клас. Повече от 23 години компанията предлага на българския пазар световно известни марки, сред които Dulux, Vivechrom, Benjamin Moore, Cuprinol, Hammerite, Polycell, MagPaint, Auris.

Обявената позиция е за фирмени магазини COLOR LAND в София, чиито адреси можете да видите в страницата на фирмата плюс щанд в строителен хипермаркет в района на Централна гара.

Основни задължения:
• Позитивно, учтиво и компетентно консултиране и обслужване на клиентите в търговския обект;
• Професионално представяне на търговските марки, съгласно утвърдените фирмени стандарти;
• Задълбочено познаване на предлаганите продукти, каталози и мостри;
• Работа с парични средства, ПОС терминал, касов апарат;
• Поддържане на стоките и рафтовете в добър търговски вид, съобразно фирмените изисквания;
• Работа със складов софтуер и тониращи системи.

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Добри комуникативни умения и нагласа за работа с клиенти;
• Умения за работа в екип;
• Компютърни умения на основно ниво.

Предимства:
• Предишен опит или придобита квалификация в сферата на бои, декорации и др.
• Професионален опит в сферата на продажбите и пряко обслужване на клиенти

Фирмата предлага:
• Основно възнаграждение бруто с включени 200лв. ваучери за храна 1360лв. + процент от оборота. Прилага се бонусна система, зависеща от постигнати резултати, с възможност за достигане до 2200лв. бруто + процент от оборота.
• Работа в безопасна среда при 40 часова работна седмица.
• Платен годишен отпуск 20 работни дни.
• Възможност за професионално развитие.
• Фирмено облекло, изразяващо корпоративна идентичност и култура.
• Работа с продукти от водещи световни марки.

Ако предложението на нашия клиент ви допада, моля, изпратете актуална автобиография.на български език.

Гарантирана е конфиденциалността на работещите.

Вашите лични данни ще бъдат използвани единствено и само за целите на този подбор.

Удостоверение за извършване на посредническа дейност № 2116/ 15.09.2016 г.
Препрати
07.06.2022
Център за човешки ресурси Фортуна МД ЕООД
Подбор и обучение на персонал.Изготвяне на дизайн на тренинги по заявка на клиента и провеждането им. Тиймбилдинги за съществуващи и новосъздадени екипи. Консултации по управление на човешките ресурси за мениджъри.
  • calendar_today Основана 2001