Известия за новите обяви от РЕЙТ 2000 ЕООД
25.05.2022, Ref.No:ZP
КАСИЕР В ОБМЕННО БЮРО, РЕЙТ 2000 ЕООД
  • location_onВарна, к.к. Златни пясъци
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1300 до 2000 BGN (Нето)
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

КАСИЕР В ОБМЕННО БЮРО

КОИ СМЕ НИЕ?: РЕЙТ 2000 е компания, утвърдена в областта на финансовите услуги с 20 – годишен опит. Нашите офиси са разположени в най - посещаваните туристически дестинации в България – Слънчев бряг , Златни пясъци, Албена, Обзор. За предстоящия летен сезон 2022, компанията търси да назначи Валутни касиери за к.к. Златни пясъци, Албена и Обзор.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Извършване на сделки по обмяна на валута;
- Извършване на парични преводи Western Union;
- Отчетност на поверените паричните средства .

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- Трудов договор и нетна заплата при пълна заетост от 1300 до 2000 лв.

- Гъвкаво работно време, съобразено с вашите нужди;

- Вътрешно фирмен курс на обучение. При неговото успешно завършване получавате 100 лв. бонус;

-Работа подходяща и за пълнолетни ученици и студенти;

- Коректност и възможност за работа през зимен сезон 2022/2023 година в зимните курорти.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Комуникативност и желание за работа;
- Умение за работа с компютър;
- НЕ Е НЕОБХОДИМ ПРЕДИШЕН ОПИТ!!! Ще бъдете обучени.

Ако виждате себе си в описанието на позицията и сте готови да станете част от нашия млад, енергичен и усмихнат екип, изпратете ни Вашата автобиография с актуална снимка.

За контакт: +359 887 340 100
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на РЕЙТ 2000 ЕООД
Препрати
РЕЙТ 2000 ЕООД
Счетоводство/Финанси,Телекомуникации