Известия за новите обяви от ПРОМАРКЕТ ООД
18.05.2022, Ref.No:PR-GT
ГОТВАЧ, ПРОМАРКЕТ ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 2000 до 3000 BGN (Бруто)
  • handshakeПодходяща и за кандидати с бежански статут

ГОТВАЧ

Верига супермаркети Промаркет търси за обектите си в гр.София отговорни и амбициозни кандидати за позицията :

ГОТВАЧ

За да станете част от нашия екип, Вие трябва:

-Да притежавате завършено средно образование и професионален курс за Готвач (препоръчително);
-Да имате опит в готвенето на големи количества храни;

Ако отговаряте на изискванията за заемане на длъжността, то ще имате следните задължения и отговорности:

-Участвате в производството на готварската продукция, която се предлага на Топлата точка;
-Придържате се към установен рецептурник, но активно давате предложения за ястия по собствена рецепта;
-Отговаряте за качеството на предлаганата продукция;
-Спазвате хигиенно-санитарните изисквания за производството на готварска продукция;

От наша страна ще получите:

-Работнo време до 16:00ч.
-Коректност в трудовите отношения;
-Конкурентно заплащане
-Прозрачна бонусна схема

Първоначален подбор ще бъде извършен само по документи. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички документи на кандидатите са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Препрати
ПРОМАРКЕТ ООД
Търговия с бързооборотни стоки
  • calendar_today Основана 2004
  • people_alt 400 служители