Известия за новите обяви от ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД
13.05.2022
АСИСТАНС КООРДИНАТОР С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - РАБОТНО ВРЕМЕ 2/2, ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД
  • location_onСофия, Бул. Стиняково 23 (виж карта)
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • history_toggle_offГъвкаво работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • beach_accessОтпуск 21 дни
  • languageАнглийски, Руски

АСИСТАНС КООРДИНАТОР С АНГЛИЙСКИ ЕЗИК - РАБОТНО ВРЕМЕ 2/2

"ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ" АД предлага обслужване на различни бизнес процеси чрез управление на входящи и изходящи обаждания. Услугите на компанията са базирани на аутсорсинг принцип и ние оперираме като външен специализиран център за връзка с клиентите, фокусиран върху финансовия и застрахователен сектор, телекомуникациите и др. Нашите основни дейности са обслужване на клиенти, асистанс услуги, телепродажби, събиране на дългове, пазарни проучвания, бек офис услуги, информационни услуги, управление на база данни и други услуги при поискване.

Във връзка с разширяване дейността на компанията, търсим да назначим нови служители, които да се присъединят към нашия Асистанс екип от млади професионалисти.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

• Приемане на входящи повиквания за обслужване на клиенти и предоставяне на информация;
• извършване на изходящи обаждания и водене на електронна кореспонденция с клиенти, застрахователни компании, медицински и технически доставчици;
• работа със специализиран софтуер;
• осигуряване на високо ниво на обслужване на клиентите - както в рамките на провежданите телефонни разговори, така и чрез писмена кореспонденция по имейл;
• спазване на установените работни процедури, изпълнение на поставени задачи и постигане на зададените цели.

ИЗИСКВАНИЯ:

• Отлични комуникативни умения, ясен изказ и отлична дикция;
• много добра компютърна грамотност (MS Office – Word, Excel);
• способност за работа в екип, отговорност и дисциплинираност;
• диплома за средно образование, висше образование ще се счита за предимство;
• отлично владеене на английски език;
• владеенето на друг език, особено руски, е предимство;
• самоинициативност и висока лична мотивация;
• организационни умения;
• опит в работата с документи ще се счита за предимство;
• опит при разглеждане на застрахователни претенции/ щети ще се счита за предимство.

РАБОТНО ВРЕМЕ:

• Работно време – 12 ч. на ден (вкл. 1 ч. и 30 мин. почивки);
• график на смени, вкл. няколко нощни в рамките на месеца.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

• Работа на постоянен трудов договор;
• фиксирано възнаграждение + месечен бонус при добро представяне и резултати;
• въвеждащо едномесечно обучение със стандартно работно време - от понеделник до петък от 08.30 до 17.00ч. (вкл. 1:00ч. почивки);
• възможности за кариерно развитие;
• гъвкаво работно време - петнадесетдневно предварително договаряне на график с възможности за последваща промяна/ актуализация;
• осигуровки на пълна работна заплата;
• 1 ден допълнителен платен годишен отпуск за Рожден ден;
• годишен бонус;
• бонус „Лоялност” за дългогодишни служители;
• преференциални условия за карта Мултиспорт;
• преференциални условия за допълнително здравно осигуряване;
• финансова помощ при раждане на дете;
• корпоративни отстъпки.

Работното място се намира на адрес: гр. София, бул. Ситняково №23

Ако проявявате интерес, моля изпратете актуална автобиография.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и в съответствие с разпоредбите за защита на личните данни, като ще се свържем само с одобрените кандидати.
Препрати
13.05.2022
ГЛОБАЛ СЪРВИСИЗ БЪЛГАРИЯ АД
Услуги