Известия за новите обяви от СЕЛЕВКИДИ ЕООД
13.05.2022
Офис Мениджър, СЕЛЕВКИДИ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1500 до 1700 BGN (Нето)

Офис Мениджър

Фирма търси офис-мениджър, пряко подчинен на управителя.
Работното време е от понеделник до петък, от 09 ч. до 18 ч.

Заплата - 1700 лв.

Основни задължения:
- изпълнение на поставените задачи; сътрудничество
- организация на работния ден в офиса
- работа с офис - техника
- първично счетоводство
- административни дейности

Изисквания към кандидата:
- компютърни умения - отлично познаване на MS-Office пакет; други програми за обработка на текст и изображения
- бърз машинопис
- опит на подобна позиция
- позитивно излъчване, добри комуникативни и организационни способности
- позицията е подходяща и за студенти в последен курс на обучение

Моля, изпращайте актуално CV и снимка чрез сайта на jobs.bg
Препрати
13.05.2022
СЕЛЕВКИДИ ЕООД
Маркетинг/Реклама/ПР,Медии