Известия за новите обяви от САМЕКС ЕООД
12.05.2022, Ref.No:trz1_стажант
Стажант в Payroll отдел (ТРЗ), САМЕКС ЕООД
  • location_onСофия
  • workСтаж
  • scheduleПълно работно време

Стажант в Payroll отдел (ТРЗ)

САМЕКС ЕООД оперира ресторантите на KFC в България от 1994 г. и сме първият оператор в сферата на бързото обслужване на българския пазар. Ние представляваме и веригата NORDSEE.

САМЕКС ЕООД е сред лидерите на пазара. Основният принос за нашите постижения е екипът ни от усмихнати и ентусиазирани служители, които ежедневно осигуряват на нашите клиенти вкусна и качествена храна, поднесена с усмивка. Хората в нашия екип са отговорни към клиентите на веригата, а ние сме отговорни към хората ни.

За HR отдела на компанията търсим Стажант в Payroll отдел (ТРЗ)

Задължения и отговорности:

• Администриране на трудови възнаграждения
• Администриране на програми за запазване на заетостта през Агенция по заетостта
• Изготвяне на ведомости за заплати
• Изготвяне на трудови договори, допълнителни споразумения
• Други поставени задачи свързани с длъжността

Изисквания:

• Умение за работа в екип
• Умение за справяне с конфликтни ситуации
• Познаване на Българското трудово и осигурително законодателство
• Предишен опит с HERMES ще се счита за предимство

Ние предлагаме:

• Работа в компания с високи стандарти за качество, представител на две световноизвестни търговски марки
• Фирмено обучение и развитие на Вашите компетенции
• Отлични условия на труд и страхотен екип
• Мотивиращо възнаграждение и осигуровки върху пълната заплата.
• Атрактивни намаления в KFC и NORDSEE
• Ваучери за храна

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, предоставени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД. Ние гарантираме пълната конфиденциалност на Вашата кандидатура.
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на САМЕКС ЕООД
Препрати
  • workСтаж
САМЕКС ЕООД
Туризъм, хотели и ресторанти