Известия за новите обяви от MVP HOLIDAYS ΑΕ
09.05.2022
Помощник готвач Бийч Бар, MVP HOLIDAYS ΑΕ
  • location_onAgios Nikolaos / Greece
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • paidЗаплата от 1000 до 1200 EUR (Нето)

Помощник готвач Бийч Бар

Помощник готвач и студена кухня
За сезон 2022г. Къмпинг и Резорт "ПОРТО ЕЛЕА" находящ се в Гърция; п-в Халкидики, ръкав Ситония (на 420км от София) търсим да присъединим към нашия екип енергични и опитни работници

Изисквания:
- Опит на подобна позиция минимум 2 години
- Коректност, честност, лоялност и работоспособност
- Зачитане на личното достойнство на членовете на екипа
- Отговорно отношение към продуктите и приготвените ястия
Телефон за контакт: 00359 887 106565

Основни задължения на длъжността:
- Приготвяне на ястия, салати, закуски и други според одобреното меню
- Изпълнение на задачите, поставени от Главния готвач
-Следи за спазване на всички санитарно-хигиенни изисквания;

При изпълнение на задълженията си работникът носи отговорност за:
- качеството на извършената работа;
- спазване на трудовата дисциплина;
- спазване на рецептурниците
- количеството и качеството на вложените продукти;
- спазване на работния график
- явяване на работа в представителен външен вид
- спазване на Здравния протокол на Porto Elea Camping and Resort

Нашето предложение:
- Работа в стабилна и коректна компания;
- Възможност и за постоянна работа;
- Участие с идеи и предложения при изготвяне на менюто;
- Работа по график, в усмихнат и приятен екип;
- Заплащане и осигуровки върху брутната сума;
- Осигурена униформа;
- Осигурени три изхранвания на ден и спане в рамките на обекта;
- Обучение и професионално развитие;
Препрати
09.05.2022
MVP HOLIDAYS ΑΕ
Къмпинг и Резорт "ПОРТО ЕЛЕА" находящ се в Гърция; п-в Халкидики, ръкав Ситония (на 300км от Благоевград)
  • calendar_today Основана 2008
  • people_alt 40 служители