Известия за новите обяви от MVP HOLIDAYS ΑΕ
09.05.2022
Сервитьори/ки, MVP HOLIDAYS ΑΕ
  • location_onAgios Nikolaos / Greece
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • paidЗаплата от 1000 до 1200 EUR (Нето)

Сервитьори/ки

За сезон 2022 г. търсим да присъединим към нашия екип енергични хора на длъжността сервитьори/ки за таверна в къмпинг Порто елеа

Задължения:

- Гарантиране на 100 % удовлетворение на клиентите, придържайки се стриктно към фирмените стандарти и инструкции;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място;
- Спазва Правилника за вътрешния ред.

Основни изисквания:

- Владеене на гръцки и английски език е предимство
- Мотивация за работа и развитие;
- Умение за работа в екип;
- Организираност;
- Предимство е опит на подобна позиция.

Нашето предложение:

- Добро възнаграждение;
- Осигурени три изхранвания на ден и спане в рамките на обекта;
- Осигурена заетост за минимум 4 месеца - от юни до септември включително, възможност за постоянна работа;
- Работа по график, в усмихнат и приятен екип;
- Осигурена униформа.

Тел за връзка: +359887106565
Препрати
09.05.2022
MVP HOLIDAYS ΑΕ
Къмпинг и Резорт "ПОРТО ЕЛЕА" находящ се в Гърция; п-в Халкидики, ръкав Ситония (на 300км от Благоевград)
  • calendar_today Основана 2008
  • people_alt 40 служители