Известия за новите обяви от ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
14.05.2022
Регионален Мениджър, ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Регионален Мениджър

Водеща модна марка с дългогодишна история, която задава тенденциите в текстилната индустрия у нас. Компанията дава възможност за развитие на професионалистите в бранша, като ги запознава с най-модерните и прогресивни бизнес практики.

Фирмата търси за своя екип регионален мениджър, от който се очаква да развива търговската мрежа на фирмата. Идеалният кандидат съчетава умения за ръководство, анализ и планиране и проявява лоялност, висока отговорност и мотивация.

Като регионален мениджър вашите задължения ще бъдат свързани с:

• Организиране, ръководство и контрол на търговската мрежа;
• Управление търговския екипи;
• Балансиране на снабдяването и стоковите наличности в търговските обекти;
• Участие в определянето на таргети;
• Участие в планирането на сезонните колекции;
• Активно участие в реализацията на маркетинговите и рекламни кампании на фирмата;
• Планиране и провеждане на търговски активности с цел развитие на клиентската база и увеличаване на продажбите;
• Разработване бюджет на дейностите си;
• Финансов контрол на търговската дейност на магазините;
• Регулярно анализиране на продажбите.

Изисквания към кандидата:

• Висше образование.
• Опит на сходна позиция в сферата на търговията;
• Организаторски способности;
• Управленски умения;
• Способност за създаване на екипна атмосфера;
• Познаване и умения за коректно изготвяне на бизнес документи;
• Умение за управление на времето и определяне на приоритети;
• Английски език, познанието на друг чужд език е предимство;
• Анализаторски способности;
• Много добро познаване на Excel
• Работа със CRM софтуер (CustomerRelationshipManagement) и ERP софтуер (Enterprise Resource Planning)
• Шофьорска книжка – активни умения /възможност да пътува до локациите ни и извън София/;

Ние предлагаме:

• Мотивиращо заплащане, обвързано с резултатите /бонус схема/;
• Висококвалифицирана помощ за първоначална адаптация към компанията и екипа;
• Работа в динамичната среда;
• Възможност за професионална реализация във фирма – лидер в своя бранш;
• Работа във фирма с ядро от висококвалифицирани служители;
• Постоянен трудов договор;
• Фирмен автомобил.

Ако откривате себе си в описанието и имате желание за професионално израстване в сферата на търговията, кандидатствайте сега!

Уведомяваме Ви, че данните, които предоставяте са защитени по смисъла на ЗЗДЛ, ДВ Елеганс се задължава да ги пази и да не ги предоставя на трети лица.
Препрати
14.05.2022
ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Търговия