Известия за новите обяви от Акватек ООД
12.05.2022
ОФЕРТАНТ ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА СПА-ЦЕНТРОВЕ, Акватек ООД
  • location_onВарна
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ОФЕРТАНТ ЗА ИЗГРАЖДАНЕ НА СПА-ЦЕНТРОВЕ

"АКВАТЕК"ООД повече от 25 години е лидер в проектирането и изграждането на басейни, аквапаркове, фонтани, СПА-центрове и други хидротехнически съоръжения. Има значителен опит, както в България, така и извън нея - Румъния, Македония, Гърция, Италия, Абу Даби и други страни.

Във връзка с развитието на дейността и подобряване на процесите във фирмата, търсим да назначим в нашия екип:

ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДАЧИ:
- Изработва оферти за изграждане на СПА центрове за клиенти и инвеститори на фирмата;
- Следи и поддържа база данни с актуални цени и видове строителни материали;
- Подпомага и участва в изработване на проектосметна документация за изгражданите от фирмата СПА съоръжения;
- Подпомага работата на отдела във връзка с комплектоване и предаване на документация за обектите;
- Други задачи свързани с професионалните ангажименти.

ИЗИСКВАНИ ЗНАНИЯ И УМЕНИЯ:
- Висше техническо или строително образование
- Не е необходим опит в строителството, но ще се счита за предимство
- Много добри компютърни умения – Word, Excel, ERP системи - предимство
- Английски език на минимално работно ниво
- Шофьорска правоспособност
- Много добри умения за паралелна работа по множество задачи, способност за правилно приоритизиране на ангажиментите и спазване на срокове-
- Съобразителност, взискателност, организираност, дисциплинираност, способности за работа в екип.

ПРИ НАС ЩЕ ПОЛУЧИТЕ:
- Възможност за развитие и професионално израстване в утвърдена компания
- Разнообразни творчески задачи
- Мотивиращо възнаграждение
- Социални придобивки, обучения, фирмени мероприятия
- Коректни трудови отношения
- Работа с висококвалифицирани специалисти
- Отлични условия на работа

Ако нашето предложение Ви се струва привлекателно и покривате посочените от нас изисквания, изпратете Вашата автобиография.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при спазване на пълна конфиденциалност. Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Препрати
12.05.2022
Акватек ООД
Строителство и инженерни услуги по проектиране и конструиране на басейни, аквапаркове, СПА центрове и фонтани. Техническа и химическа поддръжка на басейни.
  • calendar_today В България от 1994
  • people_alt 115 служители