Известия за новите обяви от ЗАЛОЖНА КЪЩА ВАЛХРИС ЕООД
14.01.2022
Служител в заложна къща / комисионер, ЗАЛОЖНА КЪЩА ВАЛХРИС ЕООД
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1000 до 1100 BGN (Бруто)

Служител в заложна къща / комисионер

Набираме служител/ка за работа в офис град Враца.

ОТГОВОРНОСТИ:
- Оценка на различни видове движимо имущество;
- Водене на преговори с клиенти;
- Изготвяне и сключване на договори за залог и продажба;
- Връзка с клиенти по телефон;
- Следене на наличности;
- Поддържане на фирмена документация;
- Спазване на фирмената политика.

ИЗИСКВАНИЯ:
- Компютърна грамотност;
- Образование средно или висше;
- Комуникативност;
- Умение за работа в екип;
- Корекност, лоялност и дискретност;
- Способност да взема самостоятелни решения;
- Способност за водене на преговори;
- Познаване на съвременните електронни устройства;

Предимство ще имат кандидатите с опит в сферата на златарството и бижутерията, продажбата на черна и бяла техника или със стаж в заложна къща.

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Добри условия на труд, сигурност на работното място и комфортна работна среда;
- Атрактивно,сигурно заплащане и допълнителни премии;
- Работа на постоянен трудов договор;
- Осигуровки;
- Начално въвеждащо обучение;
- Работа в млад, енергичен и амбициозен екип;
- Коректно отношение;

За кандидатстване по обявените позиции изпратете CV /европейски формат/с актуална снимка и телефон за връзка.
14.01.2022
ЗАЛОЖНА КЪЩА ВАЛХРИС ЕООД
Финансова институция кредитиращя гражданите срещу залог на движими вещи.
  • calendar_today Основана 2013