Известия за новите обяви от Р.Б.О ЕООД
14.01.2022
Електротехник , поддръжка на сгради, Р.Б.О ЕООД
  • location_onВраца
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит

Електротехник , поддръжка на сгради

Фирма Р.Б.О. ЕООД търси да назначи " Електротехник ,поддръжка на сгради" .

Фирмата предлага:
- Работна заплата по договаряне;
- Работно време 8 часа на ден от 08.00ч до 17.00 ч.
- Работа на постоянен трудов договор;
- Сигурност ,стабилност и дългосрочни взаимоотношения;
- Фирмено облекло и лични предпазни средства;

Нашите изисквания са:

- Образование - средно/средно - специално ,както и квалификация по специалността,удостоверени с документ;
- Квалификационна група по електробезопасност се счита за предимство;
- Умение за работа в екип.

Основни задължения:
- Електротехнически познания;

- Техническо и оперативно обслужване на ел.инсталации на машини и сгради;

- Спазване на изискванията по ЗБУТ

Ако тази позиция представлява интерес за Вас ,моля изпратете ни Вашата актуална автобиография.

Очакваме Ви!

14.01.2022
Р.Б.О ЕООД
Производство