Известия за новите обяви от ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
14.01.2022, Ref.No:04
Технолог - оператор в Завод за спирт, ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
  • location_onГорна Оряховица
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Технолог - оператор в Завод за спирт

"Захарни заводи” АД е лидер на българския пазар в областта на хранително-
вкусовата промишленост. Компанията произвежда захар, захарни изделия,
етилов алкохол , топло и ел. енергия и др. "Захарни заводи" АД град Горна Оряховица търси да назначи Технолог - оператор в Завод за спирт при „Захарни заводи” АД по документи и интервю:

Основни задължения:
1. Следи всички показатели на протичащите процеси в ДРА.
2. Следи показанията на КИП и сигнализация във водното стопанство.
3. Поддържа нормален технологичен режим на ДРА и водното стопанство въз основа на издадените технологични инструкции и зададените стойности на показателите.
4. Спазва стриктно технологичните инструкции за провеждане на работния процес в ДРА и водното стопанство.

Изисквания за заемане не длъжността:
1. Висше техническо и / или средно специално образование.
2. Компютърни умения.
3. Стаж по специалността и Висше образование – предимство.

Необходими документи:
1. CV;
2. Копие от Диплом за завършено образование и трудова книжка;
3. Копие от документи за придобита квалификация;
4. Актуална снимка.

Дружеството предлага:
Много добри условия на труд;
Възможности за разширяване на квалификациите и професионалното развитие в
рамките на компанията;
Атрактивно възнаграждение и пакет от социални придобивки;
Допълнително стимулиране при постигнати резултати;
Работа в динамична и предизвикателна среда.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени. Поверителността е гарантирана!
Ако нашето предложение Ви е заинтригувало и отговаряте на посочените изисквания,
моля изпратете необходими документи на адрес:
e-mail или гр. Горна Оряховица 5100,ул.Свети княз Борис І №29.

ЗАХАРНИ ЗАВОДИ АД
Производство и търговия със захар, захарни изделия, етилов алкохол, опаковки, ремонтно-механични услуги, енергия.
  • calendar_today Основана 1912
  • people_alt 800 служители