Известия за новите обяви от НЕКСТХОЛД ЕООД
14.01.2022
Технически ръководител, НЕКСТХОЛД ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidот 3000 до 3500 BGN (Бруто)

Технически ръководител

ИЗИСКВАНИЯ:

• Образование: висше или завършен строителен техникум;
• Професионален опит – минимум 3 години;
• Шофьорска книжка категория В;
• Компютърна грамотност: Microsoft Office, AutoCad, MS Project;
• Познание на нормативните актове, регламентиращи строителната дейност.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

• Организира и ръководи изпълняваните СМР на строителната площадка;
• Контролира качеството на изпълняваните СМР;
• Организира воденето и отговаря за съхраняването на цялата техническа документация на обекта;
• Отговаря за спазването на поставените в графика срокове;
• Контролира и координира работата на подизпълнителите и поддържа връзка с инвеститора;
• Съставя количествени сметки;
• Ежедневно/своевременно изготвяне на заявки за необходими материали и нужди за дейността на обекта;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

• Стандартно работно време;
• Служебен автомобил;
• Преносим компютър;
• Социални придобивки;
• Отлични условия на труд;
• Работа в развиваща се компания, поставяща си високи стандарти;
• Възможност за професионално развитие;
• Конкурентно заплащане.

Ако с предложението ни предизвикахме интерес във Вас, моля, да ни изпратите през онлайн формуляра Вашата автобиография, като посочите най-ранната дата, на която може да започнете.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност единствено за целите на настоящия подбор и при спазване на законодателството за защита на личните данни. Ще се свържем само с одобрените на първия етап от подбора кандидати.
14.01.2022
НЕКСТХОЛД ЕООД
Архитектура и строителство