Известия за новите обяви от Дабъл Дилайт ООД
14.01.2022, Ref.No:SBO
Служител БЕЗ ОПИТ - Салатен бар - ПАРАДАЙС ЦЕНТЪР, Дабъл Дилайт ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • scheduleНепълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 900 до 1000 BGN (Нето)

Служител БЕЗ ОПИТ - Салатен бар - ПАРАДАЙС ЦЕНТЪР

Salateria търси усмихнати и енергични хора за своя обект в София, Парадайс център- бул.Черни връх 100
Отговорности:
• Обслужва клиенти, приема поръчки и консултира клиентите
• Следи за чистотата на бара и наличността на всички продукти
• Поддържа добра лична хигиена и хигиенни практики на работното място
Изисквания:

• Усмихнат, лъчезарeн и любезeн с клиенти
• Умение за работа в екип
• Oтговорност
• Мотивация за работа
Предлагаме:
• Много добри условия на труд, трудов договор с Дабъл Дилайт ООД
• Възможност за развитие според показаните резултати

*** 6 или 8 часови смени.
Кандидатите да могат да представят “Зелен” Сертификат за работа в търговски център, във връзка със заповед на РД-01-856/19.10.2021г. на Министъра на здравеопазването,валидна към момента на публикуване на настоящата обява.
Моля, изпратете актуална автобиография и снимка чрез натискане на бутона по-долу.
Дабъл Дилайт ООД
Туризъм, хотели и ресторанти,Услуги