Известия за новите обяви от Бейската къща ООД
14.01.2022
ГЛАВЕН ГОТВАЧ/HEAD CHEF, Бейската къща ООД
  • location_onВелико Търново
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ГЛАВЕН ГОТВАЧ/HEAD CHEF

ГЛАВЕН ГОТВАЧ

Ново откриващ се гурме ресторант в бутиков хотел търси главен готвач.
Заведението ще предлага компактно сезонно меню, също така и сервиз за закуска към хотела.
Разполага с 30 места в ресторанта и 60 места в лятната градина.

ИЗИСКВАНИЯ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Организираност, отговорност и дисциплинa
- Умение за работа в екип
- Правилно експлоатира материалната база, инвентар и съоръжения в кухнята
- Уважение към продуктите - тяхното приемане, правилно съхранение, приготвяне и издаване
- Висока производствена и лична хигиена на работното си място
- Познания на режим на работа на уреди като PacoJet, VacPack, конвектомат, Sous Vide и др.
- Внимание към детайл и презентация
- Опит в гурме ресторант ще се счита за предимство
- Следване на модерните тенденции в кулинарията

НИЕ ЩЕ ВИ ПРЕДЛОЖИМ:
• Трудов договор
• Отлична среда на работа сред млади таланти
• Конкурентно и сигурно заплащане
• Възможност за професионално развитие
• Креативна свобода при съставяне на меню

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, отговаряте на горепосочените изисквания и искате да се развивате в света на гурме кулинарията, моля изпратете автобиография и актуална снимка.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Работно време: 5 работни, 2 почивни

HEAD CHEF

A new fine dining restaurant opening in a boutique hotel is searching for a head chef.
The restaurant will be offering a compact seasonal menu, as well as service for breakfast for the hotel.
Consists of 30 seats in the restaurant and 60 seats in the summer garden (outdoor courtyard).

REQUIREMENTS AND OBLIGATIONS:
- Organizational skills, willingness to accept responsibility and discipline
- Ability to be part of a team
- Properly exploit the material base, inventory and facilities in the kitchen
- Respect for products - their acceptance, proper storage, preparation and service
- High manufacturing and personal hygiene at your workplace
- Knowledge of working with appliances such as PacoJet, VacPack, Rational, Sous Vide and others
- Attention to detail and presentation
- Experience in a fine dining restaurant will be considered as an advantage
- Following the modern trends in the culinary world

WE WILL PROVIDE YOU:
• Employment contract
• Excellent working environment among young talents
• Competitive salary
• Opportunity for professional development
• Creative freedom in creating the menu

If our proposal is of interest to you, you meet the above requirements and you want to develop your career in the world of fine dining, please send us your CV and a recent photo.

Only selected candidates will be called for an interview.
14.01.2022
Бейската къща ООД
туристическа дейност
  • calendar_today Основана 2018
  • people_alt 2 служители