Известия за новите обяви от ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
12.01.2022
Рецепционист в жилищна сграда, ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • languageАнглийски

Рецепционист в жилищна сграда

Ние от VIP Security се развиваме динамично и непрекъснато подобряваме дейностите и услугите си в сферата на сигурността в страната.
Организацията ни постоянно разширява дейността си и следвайки динамичното си развитие търсим нови колеги, които да се присъединят към екипа ни от професионалисти на позицията „Рецепционист в луксозна жилищна сграда“ в град София.

Основните отговорности на позицията са да:

• Посреща и комуникира с живущи и гости в жилищна сграда;
• Грижи се за реда в обекта;
• Прави резервации и обслужва помещенията за общо ползване в обекта;
• Следи и снабдява обекта с необходимите материали и консумативи;
• Координира изпълнението на дейностите по управление и поддръжка на обекта;
• Въвежда цялата информация, свързана с обекта и с клиентите, в специализиран софтуер;

Нашите изисквания:

• Висше образование е предимство;
• Минимум 3 години опит в областта на управление на имоти на сходна позиция или на рецепция в хотел;
• Предимство е познаването на законовите разпоредби в областта на управление на сградите - ЗУЕС;
• Владеене на английски език - ниво В1;
• Умения за работа с MS Office и специализиран софтуер;
• Отлични организационни умения и умения за планиране и приоритизиране на задачите;
• Лоялност и отговорност;

Ние предлагаме:

• Работа във водеща компания в бранша;
• Трудов договор с 6 месеца изпитателен срок;
• Фиксирано твърдо възнаграждение;
• Допълнителни придобивки съгласно вътрешната практика на компанията;
• Работно време от понеделник до петък от 8 до 17 часа;

Може да кандидатствате като изпратите актуална автобиография.
Адрес бул. "Цариградско шосе" N141 (метростанция "Интер Експо Център").
Телефон за връзка: 0888790465
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат интервюирани.

Кандидатствайки по тази обява, Вие предоставяте Ваши лични данни доброволно на „ВИП СЕКЮРИТИ“ ЕООД. Дружеството ще обработва предоставената информация в качеството си на администратор на лични данни, съблюдавайки изискванията на приложимото законодателство.

Запознат съм с Политика за защита на личните данни на ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
12.01.2022
ВИП СЕКЮРИТИ ЕООД
Бизнес, консултантски услуги,Охрана