Известия за новите обяви от MVP HOLIDAYS ΑΕ
11.01.2022
Главен готвач Таверна, MVP HOLIDAYS ΑΕ
  • location_onAgios Nikolaos / Greece
  • workВременна/сезонна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1800 до 3000 EUR (Нето)

Главен готвач Таверна

‼️Главен готвач‼️
За сезон 2022г. Къмпинг и Резорт "ПОРТО ЕЛЕА" находящ се в Гърция; п-в Халкидики, ръкав Ситония (на 420км от София) търсим да присъединим към нашия екип енергичен и опитен човек:
-Владеене гръцки на отлично ниво;
-Опит на подобна позиция минимум 5 години;
-Кулинарни познания в областа на гръцката и средиземноморска кухня;
- Осигурени три изхранвания на ден и спане в рамките на обекта;
- Коректно и високо заплащане;
Телефон за контакт: 00359 887 106565

Основни задължения на длъжността:
- Организира и следи за протичане на цялостния процес на работа в кухнята;
-Разпределя ежедневно конкретните задачи на подчинения му персонал;
-Участва съвместно с управителя при изготвянето на ежедневното меню, предлага промени при спазване на спец. технологии и изисквания;
-Носи отговорност за опазване на повереното му имущество - техника, инвентар, продукти.
-Носи материална отговорност при липси на стоки от поверените му складови помещения и кухнята;
-Следи за спазване на всички санитарно-хигиенни изисквания;
При изпълнение на задълженията си работникът носи отговорност за:
- качеството на извършената работа;
- спазване на трудовата дисциплина;
-спазване на рецептурниците
-киличеството и качеството на вложените продукти;
-изготвяне на план график за работа

Изисквания към кандидатите:
- Владеене на гръцки език на отлично ниво
- Опит на подобна позиция минимум 5 години
- Отлична способност за тактично и любезно общуване, добри обноски, ентусиазъм, динамика;
- Умение за справяне едновременно с разнообразни работни задачи, степенувани по важност;
-Изготвяне на заявки за покупки и калкулация;

Нашето предложение:
- Работа в стабилна и коректна компания;
- Възможност и за постоянна работа;
-Свобода при изготвяне на менюто;
- Работа по график, в усмихнат и приятен екип;
- Заплащане и осигуровки върху брутната сума;
- Осигурени униформа;
- Обучение и професионално развитие;
11.01.2022
MVP HOLIDAYS ΑΕ
Къмпинг и Резорт "ПОРТО ЕЛЕА" находящ се в Гърция; п-в Халкидики, ръкав Ситония (на 300км от Благоевград)
  • calendar_today Основана 2008
  • people_alt 40 служители