Известия за новите обяви от КАСТЕЛО ПРИКАСТ ООД
10.01.2022, Ref.No:CP-2021-008
СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР ‐ ОФЕРТЕН ОТДЕЛ, КАСТЕЛО ПРИКАСТ ООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР ‐ ОФЕРТЕН ОТДЕЛ

Ние сме водеща компания в сферата на индустриалното строителство с производствено подразделение и проектантско бюро. Разширяваме екипа и търсим
СТРОИТЕЛЕН ИНЖЕНЕР – ОФЕРТЕН ОТДЕЛ (PRE-SALE)
НАШИТЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНИ ИЗИСКВАНИЯ:
 Висше строително инженерно образование или последна година студент, специалност ССС
 Отлично познаване на Еврокод и националните приложения и стандарти
 Отлична самоорганизация, експедитивност и прецизност
 Самообладание и професионализъм в стресови ситуации
 Задължително владеене на английски език на работно ниво
 Отлично владеене на MS Office, задължително MS Excel

ПРЕДИМСТВА:
 Проектантски опит със сглобяеми стоманобетонни конструкции
 Опит и практически умения за работа с ALLPLAN, SCIA, PLANBAR, BIMPLUS
 Владеене на италиански език

ВАШИТЕ ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
 Изготвяне на идейни проекти по част „Конструктивна“
 Изготвяне на количествени сметки и оферти
 Ежедневна комуникация с търговски отдел и проект мениджърски отдел
 Комуникация с подизпълнители, проектанти и други контрагенти

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
 Интересна и динамична работа
 Работа в млад и отговорен колектив
 Обучение, съгласно фирмените ни стандарти и процедури
 Открита, приятелска работна атмосфера, в която ценим сътрудничеството, прогресивното мислене и системния подход в работата
 Отлично възнаграждение и допълнителни социални придобивки

Ако сте буден инженер, жаден за нови знания и търсите предизвикателства, моля изпратете автобиография на български език и снимка. Документите Ви ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, според изискванията на ЗЗЛД. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
КАСТЕЛО ПРИКАСТ ООД
Архитектура и строителство,Производство,Търговия