Известия за новите обяви от УЧИЛИЩА МАТЕРИКА / ФОНДАЦИЯ МАТЕРИКА
05.01.2022, Ref.No:01 / 2022
УЧИТЕЛ В НАЧАЛЕН ЕТАП, УЧИЛИЩА МАТЕРИКА / ФОНДАЦИЯ МАТЕРИКА
  • location_onВарна, бул. Мария Луиза 28
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 1200 до 1450 BGN (Бруто)

УЧИТЕЛ В НАЧАЛЕН ЕТАП

МАТЕРИКА е организация, която предлага ново, качествено и креативно обучение, което вдъхновява и разкрива резервите за учене на всеки човек. През последните 9 години създадохме модел на обучение, вдъхновен от методите сугестопедия и неформално учене и подредихме вдъхновяваща класна стая, която развива креативността на ученика и учителя.

За град Варна търсим:

Изисквания:
• Завършено висше образование - степен Бакалавър / Магистър по Предучилищна Педагогика, Начална Педагогика, Педагогика или еквивалентна квалификация;
• кандидати, които са в процес на обучение, биха могли да бъдат взети предвид.
• отлична компютърна грамотност;

Обявата може да представлява интерес за:
• опитни педагози, които биха искали да повишат своите знания извън стандартния подход на преподаване;
• начинаещи педагози, които желаят да започнат кариерния си път в организация, която пробужда интереса на децата към знания от ранна възраст;
• студенти по ПУП / НУП или сходни специалности ;

Отношение и нагласи към образователния процес:
• Мотивиран и отговорен към организирането на учебния процес;
• Учиш и подкрепя децата да учат с усмивка
• Грижиш се учениците да се чувстват насърчени да покажат какво могат, да експериментират без страх от грешки и да постигат високи академични резултати;
• Гърсиш вдъхновяваща среда, която ще те насърчи да се развиеш като учител
• Имаш нагласа за работа в онлайн среда

Вашите отговорности:
• обучение в групи от 10 деца на възраст 1- 4 клас или ПГ
• предварителна подготовка на седмични и всекидневни дейности ;
• проследяване на развитието на всяко дете ;
• подготвяне на допълнителни обучителни материали;
• даване на обратна връзка на родителите;
• участие в Лятната целодневна програма на Материка;
• участие във въвеждащо обучение, екипни срещи, събития и обучения на „Материка“.

Като учител в „МАТЕРИКА“ Вие получавате:
• Трудов договор на пълен работен ден – 40 ч. седмично,
• два почивни дни;
• работа в малки групи до 10 деца;
• първоначално въвеждащо обучение и съпътстващо доразвиващо обучение от ментор през първата година;
• мотивиращо заплащане, бонуси
• възможност за поемане на допълнителни часове в курсовете за деца 1- 4 клас, като отделен ангажимент с отделно много добро заплащане през почивните дни ;
• Допълнителни обучения за развитие на личностни и професионални умения;
• Допълнителни придобивки – безплатно обучение в курсовете за английски език за възрастни, съфинансиране на голям процент от таксите на образователните услуги, които предлагаме.
• възможност за дългосрочна професионална ангажираност;
• възможност за развитие в организацията.

За да кандидатствате, моля изпратете следните документи :
• Автобиография с посочен опит в обучение на деца и ученици;
• кратко мотивационно писмо, което покрива следните точки: какъв е опитът ви като преподавател, защо искате да се занимавате с тази професия;
• контактите на две предишни работни места, с които можем да се свържем. При липса на такива, приложете контактите на лица, които в познават във формална среда (преподаватели, ръководители на проекти, в които сте взели участие и подобни).

Във връзка с наредба №1 / 30.01.2013 за минимално ниво на технически и организационни мерки и допустимия вид защита на лични данни , давам съгласието си личните ми данни да бъдат съхранени и обработени от Администратора - Фондация "Материка" , с цел набиране на персонал, за позиция "ПРЕПОДАВАТЕЛ НАЧАЛЕН ЕТАП за деца от 1 до 4 клас " с период от 05.01.2022 - 05.02. 2022 год
УЧИЛИЩА МАТЕРИКА / ФОНДАЦИЯ МАТЕРИКА
Школи по състезателна математика от 1 до 4 клас, курсове по математика и БЕЛ за 5 и 6 клас, курсове за кандидатстване след 7 и 12 клас по математика и БЕЛ, Курсове по Английски език с метода сугестопедия за ученици и възрастни
  • calendar_today Основана 2005
  • people_alt 24 служители