Известия за новите обяви от КРЕМЪК ЕООД
04.01.2022, Ref.No:ТСОТ
ТЕХНИК СОТ, КРЕМЪК ЕООД
  • location_onСтара Загора
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

ТЕХНИК СОТ

Поради разширяване на техническата дейност, „Кремък” ЕООД търси да назначи ТЕХНИК СОТ при следните изисквания:

Описание и изисквания
- Завършено техническо образование;
- Опит в работата със сигнално охранителни системи и системи за видеонаблюдение – предимство;
- Познания на комуникационно информационните системи и мрежи - предимство;
- Основни познания в областта на общата електротехника;
- Опит в работата с електрически мрежи и инсталации - предимство;
- Активен шофьор - задължително;
- Притежаване на удостоверение за придобита 4 или по-висока квалификационна група по безопасност, при работа с електрически уредби на електрически и топлофикационни централи и по ел. мрежи - предимство;
- Инициативност, лоялност, конфиденциалност и аналитично мислене;
- Готовност за отговорна и интензивна работа с желание да се учи;
- Умение за работа в екип;

Основни задължения:
- Монтаж и изграждане на технически системи за сигурност – видео наблюдение, сигнално охранителна техника, периметрова охрана;
- Изграждане на инфраструктура за пренос на данни от обекти до мониторинг център;

Ние предлагаме:
- Възможност за работа в утвърдена компания;
- Добро възнаграждение;
- Коректност в трудовите отношения;
- Сигурност и дългосрочен ангажимент;
- Възможност за професионално развитие.

Задължителни документи за кандидатстване:
- Подробна автобиография с актуална снимка;
- Мотивационно писмо

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
КРЕМЪК ЕООД
Охрана