Известия за новите обяви от ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
04.01.2022, Ref.No:СК
Счетоводител – Кантора, ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • paidЗаплата от 1500 до 1800 BGN (Нето)

Счетоводител – Кантора

Европа Консулт предлага решения по набиране и подбор на служители в широк спектър от бизнес сектори и професии. Екипът ни се стреми да осигури най-добрите резултати при наемането на необходимите специалисти за клиентите ни.

За наш клиент, счетоводна кантора, търсим служител за позицията:

Счетоводител в счетоводна кантора

Отговорности:
да регистрира хронологично счетоводните операции;
-да води систематични счетоводни регистри за обобщаване на счетоводната информация;
- да осъществява контрол на приходите и разходите на дружеството;
- да изчислява и внася данъци, държавни такси и осигурителни вноски;
- да начислява, осчетоводява трудови възнаграждения и възнаграждения по граждански договори- предимство
- да начислява и удържа осигурителните вноски и ДДФЛ, които са за сметка на работниците и служителите- предимство;
- начислява, осчетоводява и плаща обезщетения по КТ и КСО на работниците и служителите- предимство;
- съставя първични и вторични счетоводни документи, и оборотна ведомост;
- прави междинно и годишно приключване на счетоводните регистри;
- извършва счетоводни записвания, а при нужда и измененията им чрез съставяне на коригиращи счетоводни статии;

Изисквания:
Релевантно образование
Опит като счетоводител – мин. 1 година
Аналитичност, инициативност, способност за работа в екип,

Ако позицията представлява итнерес за Вас, моля да ни изпратите актуална автобиография.Ще се свържем единствено с одобрените по документи кандидати.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД /регистрирана за извършване на посредническа дейност в България (лиценз №1801 от 19.11.2014г.) и чужбина(лиценз №1802 от 19.11.2014г.)/
ЕВРОПА КОНСУЛТ ЕООД
Подбор на персонал
  • calendar_today Основана 2003
  • people_alt 10 служители