Известия за новите обяви от TOP BET OOD
14.01.2022
Специалист ТРЗ, TOP BET OOD
  • location_onСофия
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време

Специалист ТРЗ

ОТГОВОРНОСТИ:

• Изготвяне всички необходими документи, свързани с назначавания, преназначавания и освобождаване на служители.
• Начисляване на работни заплати, данъци и осигуровки;
• Изготвяне на справки и анализи за целите на ръководството;
• Контрол на графици за работа и форми за отчитане на отработеното време за персонал, работещ на смени и при сумирано отчитане на работното време;
• Изготвяне на Декл. образец 1 и 6, справки към НАП, НОИ и други държавни институции;
• Изготвяне на справки, служебни бележки и др.;
• Наблюдава спазването на правилата за защита на личните данни и на политиките на администратора по отношение на защитата на личните данни;
• Наблюдава спазването действащото законодателство и на политиките на организацията по отношение на защитата на личните данни, включително възлагането на отговорности, повишаването на осведомеността и обучението на персонала, участващ в операциите по обработване, и съответните одити;

ИЗИСКВАНИЯ:
• Професионален опит като специалист ТРЗ ще се счита за предимство
• Много добро познаване на трудовото законодателство
• Добра компютърна грамотност и опит в работата с ТРЗ софтуеър.
• Ефективни комуникационни и междуличностни умения.
• Гъвкавост и адаптивност
• Високо ниво на лична организираност

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
• Трудов договор на пълно работно време
• Атрактивно заплащане
• Допълнителен пакет социални придобивки
• Работа в професионална, приятелска и динамична среда

При интерес от Ваша страна, моля изпратете Вашата автобиография и ние ще се свържем с Вас. Само предварително одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички кандидатури ще бъдат третирани строго конфиденциално. Предоставянето на личните данни е доброволно; тяхното обработване, ползване в процеса на подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за защита на личните данни.
14.01.2022
TOP BET OOD
Онлайн Хазартни игри
  • calendar_today Основана 2020
  • people_alt 50 служители
  • people_alt 20 ИТ специалисти