Известия за новите обяви от Ай Би Си Студентски обмен ООД
10.01.2022, Ref.No:NL005
РАБОТНИЦИ В ЛОГИСТИЧЕН СКЛАД ЗА КОМПЮТЪРНИ ЧАСТИ И АКСЕСОАРИ, Ай Би Си Студентски обмен ООД
  • location_onWaalwijk / Netherlands
  • workПостоянна работа
  • scheduleПълно работно време
  • schoolПодходяща и за студенти
  • stairsПодходяща и за кандидати с малък или без опит
  • paidЗаплата от 3500 до 4000 BGN (Бруто)

РАБОТНИЦИ В ЛОГИСТИЧЕН СКЛАД ЗА КОМПЮТЪРНИ ЧАСТИ И АКСЕСОАРИ

Ай Би Си Студентски Обмен ООД е лицензиран посредник с лиценз № 2483 от Агенцията по заетостта и GLAA лиценз IBCS0001. Набира работници за свой клиент в Нидерландия.

Изисквания към кандидатите:

- Да имат възможност да работят на смени;
- Да са готови за работа в екип;
- Да имат желание за работа на поточна линия;
- Да разполагат с достатъчно средства за закупуване на самолетен/автобусен билет и джобни пари.

*За позициите се изисква разговорно ниво на английски език.

Основни задължения:

- Участие в цялостния логистичен процес, включително и товаро-разтоварителни дейности.
- Сортиране на компютърни части и аксесоари, поставяне на етикети, работа със сканиращо устройство и др.

Предлагани условия за работа:

- Заплащане от €10.74 на час.
- Заплащане на платен годишен отпуск 8,33 % към седмичната заплата.
- Ако работите събота от 130% до 150%, неделя 200%.
- Седмично изплащане на заплатата.
- Работа за смени.
- Възможност за продължителна заетост.
- Постоянен контакт с отговорник на място.
- Възможност за настаняване в напълно оборудвани квартири с наем от €109 на седмица.**
** Настаняването не е обвързано с работната оферта и е по избор на кандидата.

Одобрените участници не заплащат никакви такси и комисионни за предоставените им услуги.
Запознат съм с Политика за защита на личните данни на Ай Би Си Студентски обмен ООД
Ай Би Си Студентски обмен ООД
HR Агенция