23.11.2021
★★★★★ Координатор Международни Шофьори (Диспонент), БОРАТРАНС 2019 ЕООД
Месторабота Пловдив; Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Езици: Турски, Английски

Координатор Международни Шофьори (Диспонент)

Координатор Международни Шофьори ( Диспонент )

Отговорности;
• Организира, управлява и контролира флота на компанията.
• Следи за безпроблемното протичане на превозите и разрешава възникнали проблеми.
• Контактува с водачите и клиентите по отношение на транспорта.
• Подпомага движението на документите и информацията, изготвя справки.
Изисквания;
• Опит на подобна позиция в сферата на Транспорта и Логистиката е предимство.
• Подходящо висше образование.
• Владеенето на Турски език е много голямо предимство.
• Отговорност, организираност и внимание към детайлите.
• Висока компютърна грамотност.
• Инициативност и изпълнитеност.
• Женлание за изграждане на дългосрочна кариера в Транспорта и Логистиката.
Това което предлагаме е;
• Работа в успешен екип.
• Добро възнаграждение.
• Стандартно работно време.
• Постоянен трудов договор.
• Възможност за професионално израстване.

Кандидатствай по тази обява
БОРАТРАНС 2019 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БОРАТРАНС 2019 ЕООД
Всички обяви на БОРАТРАНС 2019 ЕООД