17.11.2021
★★★★★ Помощник фармацевт/Стажант, Супра ЕООД
Месторабота София; Стаж; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1700 до 2000 BGN (Бруто)

Помощник фармацевт/Стажант

Верига аптеки с утвърдени бизнес постижения и присъствие на фармацевтичния пазар вече 25 години не спира да се развива и открива нови търговски обекти на едни от най-комуникативните места в столицата. Предлагайки перспектива за дългосрочна съвместна работа и кариерно развитие, ние търсим амбициозни и позитивни хора, които да станат част от нашия екип. Стремежът ни да запазим високото ниво на обслужване и компетентна консултация на своите пациенти е и една от причините да предлагаме атрактивно възнаграждение на служителите си, кореспондиращо с неговите задължения.

Към настоящия момент свободна позиция, по която може да кандидатствате е: Помощник фармацевт

Ние предлагаме:

- Атрактивно месечно възнаграждение - 1700 лв. - 2000 лв.
- Допълнителни възнаграждения (бонуси, базирани на поставени месечни таргети)
- Възможност за работа на смени
- Възможност за дългосрочна съвместна работа и кариерно израстване
- Периодично провеждане на фирмени обучения в областта на фармацията с цел подобряване на професионалните умения и компетенции.
- Работа в позитивен приятелски екип

Нашите изисквания:

- Фармацевтично образование
- Добра компютърна грамотност (предишна работа със специализиран аптечен софтуер се счита за предимство)
- Умения за работа в екип
- Свободна и безпроблемна комуникация с пациенти и клиенти на аптеката
- Спазване на стандартите на обслужване и фирмена политика
- Лоялност и отговорност към работния процес

Вашите отговорности:

- Високо ниво на обслужване и компетентно консултиране на пациентите на аптеката
- Следене на наличности и срок на годност на продуктовия асортимент на аптеката
- Допринасяна за добра работна атмосфера и любезно отношение към пациентите

Ако смятате, че нашето предложение представлява интерес за Вас и имате желание да станете част от екипа ни, изпратете кандидатурите си. С одобрените кандидати ще се свържем в най-кратки срокове. Можете да се свържете с нас и на следните телефони:

0988 922 135

Получените кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално и ще бъдат използвани само и единствено за подбор на служители към веригата аптеки. Всички лични данни и информация на кандидатите са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Кандидатствай по тази обява
Супра ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за Супра ЕООД
Всички обяви на Супра ЕООД