22.10.2021
★★★★★ ПИКЪР В ЛОГИСТИЧНА БАЗА НА ОНЛАЙН СУПЕРМАРКЕТ, Кънвиниънс АД  Вижте визитка на компанията
Месторабота София, ул. Ефрем Каранфилов 14 (виж карта); Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1000 до 1800 BGN (Нето)

ПИКЪР В ЛОГИСТИЧНА БАЗА НА ОНЛАЙН СУПЕРМАРКЕТ

Кънвиниънс АД с търговска марка eBag е онлайн супермаркет, който изпълнява доставки на хранителни и нехранителни продукти в София, Перник, Пловдив и околни населени места повече от 6 години.

Поради увеличаване и разширяване капацитета на работа, търсим мотивирани нови колеги, които да се присъединят към нашия екип в логистичната ни база, която работи всеки ден от 06:00 до 22:00ч., 5-дневна работна седмица.
Работи се по график, който се изготвя всеки месец.
Дневни 8-часови работни смени: 06:00-14:30ч.; 09:00-18:00 ч.; 13:30-22:00ч.

Основни задължения:
• Събиране и пакетиране на поръчки - подбиране на правилните продукти за издаване на поръчките при спазване на изискванията за качество, добър търговски вид и срокове на годност;
• При необходимост - включване в дейности по зареждане и подреждане на стоките в съответния сектор в склада;
• Спазване на изискванията на внедрената система за здраве и безопасност при работа, както и безопасност при работа с хранителни продукти;

Изисквания:
• Завършено средно образование;
• Ориентация към качество и резултати;
• Умение за справяне със задачи, изискващи бързина, сръчност, внимание към детайла и стриктност при изпълнение;
• Дисциплина, лоялност и желание за постигане на високи резултати;
• Отговорност, организираност и умения за работа в екип;

Нашето предложение:
• Отлично възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
• Въвеждащо обучение;
• Мултиспорт карта на преференциална цена и ДЗО;
• Транспорт от Метростанция Сливница до работното място и обратно, съобразено с работните смени;

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на кратко интервю.

Всички данни, предоставени от кандидатите, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и GDPR и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на Кънвиниънс АД

Кандидатствай по тази обява
Кънвиниънс АД  Известие за нови обяви
Повече за Кънвиниънс АД
Всички обяви на Кънвиниънс АД