14.10.2021, Ref.#: 10/21
★★★★★ ДИСПОНЕНТ МЕЖДУНАРОДНИ ПРЕВОЗИ, AGENCIA TRANSPORTS TROTA S.A.  Вижте визитка на компанията
Месторабота Lleida / Spain, Pol.camí dels Frares, CIM lleida, vial E, parcel·la 7; Постоянна работа; Пълно работно време; Дистанционно интервю; Езици: Английски

ДИСПОНЕНТ МЕЖДУНАРОДНИ ПРЕВОЗИ

AGENCIA TRANSPORTES TROTA, испанска компания, лидер в международния хладилен транспортен сектор, набират хора, които искат да развият професионалната си кариера в ИСПАНИЯ като Координатор на Tранспорта-диспонент.

След период на ОБУЧЕНИЕ, oсновни задачи и отговорности са следните:

• Възлагане на транспортни задачи на шофьорите и да се води ежедневна комуникация с тях по телефон и GPS;
• Проследявате изпълнението на поръчките на камьони, както и работното време на водачите;
•Грижа за координацията между отделите на фирмата, които имат отношение към техническата и търговска експлоатация на превозните средства.
• Следене и осигуряване на условията за правилно и рационално използване на автопарка;
• Изготвятe на отчети и справки към ръководството;

Компанията предлага:

- Помощ за получаване на всички документи за пребиваване и работа в Испания.
- Работа на смени подсигорявайки пълен работен ден с необходимите почивки.
- Aтрактивна заплата.
- Стабилна работа.

Изисквания:
• Притежаване на диплома за завършено висше
• Езикови познания: Английски (B2/C1), цени ce испански или румънски език.
• Шофьорска книжка.

Кандидатствай по тази обява
AGENCIA TRANSPORTS TROTA S.A.  Известие за нови обяви
Повече за AGENCIA TRANSPORTS TROTA S.A.
Всички обяви на AGENCIA TRANSPORTS TROTA S.A.