14.10.2021, Ref.#: Seller
★★★★★ Продавач консултант - На пълен работен ден - Търговски център в града, CIYK EOOD  Вижте визитка на компанията
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата от 1550 до 2000 BGN (Бруто)

Продавач консултант - На пълен работен ден - Търговски център в града

Като част от развитието на дейността си, фирма, специализирана в търговията с парфюми, набира нови продавачи - консултанти за търговския център в града:

• Основни отговорности:
Създаване на запомнящо се луксозно шопинг преживяване за клиентите
Изслушвайте клиентите си, оценявайте техните нужди от аромати и препоръчвайте подходящия аромат

• Винаги се стремете да постигате или надхвърляте целите за продажби на дребно
Развивайте силни взаимоотношения с утвърдени клиенти
Укрепвайте лоялността на клиентите и увеличавайте базата данни от клиенти

• Обучение, учене и развитие:
Новите членове на екипа посещават въвеждащо обучение, включващо обучение за всички парфюмни продукти

• Ние предлагаме
Работа на пълно работно време плюс бонусна схема на заплащане.
8 Часа на ден
5 Дни седмично
20 Дни платен отпуск годишно

Оценявате гъвкавостта и проявявате инициатива. Като се има предвид бързото развитие на структурата, вашите мисии са еволюционни.
Ще бъдете част от малък, гъвкав екип, който е решително фокусиран върху социалните, технологичните, финансовите и събитийните иновации.

As part of the development of its activity, a company specialized in perfumes trading is recruiting new sellers - consultant for the city shopping center:

• Key Responsibilities:
Create memorable luxury shopping experiences for clients
Listen to your clients, assess their fragrance needs and recommend the appropriate scent

• Always strive to achieve or exceed retail sales objectives
Develop strong relationships with established clients
Strengthen client loyalty and grow customer database

• Training, Learning and Development:
New team members attend an introduction, including training on all fragrance products

• We offer
Full time job plus bonus scheme of paying.
8 Hours by day
5 Days per week
20 Days of paid leave per year

You appreciate the versatility and show initiative. Given the rapid development of the structure, your missions are evolutionary.
You will be part of a small, agile team that is resolutely focused on social, technological, financial and event innovation.

Кандидатствай по тази обява
CIYK EOOD  Известие за нови обяви
Повече за CIYK EOOD
Всички обяви на CIYK EOOD