12.10.2021, Ref.#: PHP_P
★★★★★ PHP Програмист, РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Месторабота София, бул. Никола Вапцаров 53Б, Възможност за работа от вкъщи; Постоянна работа; Пълно работно време; Езици: Английски
  • Технологии:
  • ERP
  • JavaScript JavaScript
  • Yii Yii
  • CodeIgniter CodeIgniter
  • Laravel Laravel
  • jQuery jQuery
  • HTML/CSS HTML/CSS
  • SQL SQL
  • NoSQL NoSQL

PHP Програмист

Remix е най-големият онлайн магазин за подбрани дрехи и аксесоари - аутлет и втора употреба, винтидж модели и нови маркови попадения на световни марки и дизайнери. Оперираме на 9 европейски пазара.
Remix наскоро беше придобит от американския гигант ThredUp, като текущо е в бизнес подем, растеж и развитие на нови пазари. Във връзка с това търси да назначи "PHP Програмист".

Основни задължения:
•Участва в разработката на Web сайтове, Web приложения, Billing systems, ERP система.

Основни изисквания:
•Предишен опит мининум 3 години;
•PHP5 и ООП;
•SQL бази данни;
•YII, CodeIgniter, Laravel или друг MVC базиран framework;
•Design Patterns;
•Отлично познаване на web-стандартите;
•Опит в разработката на web приложения и web services;
•Javascript, JQuery, JSON;
•Опит в разработката на web-приложения с AJAX;
•Опит с version control (Git, SVN);
•Работа в екип, добри комуникативни и организационни умения, инициативност, отговорност и отдаденост;
•Английски език на работно ниво.

Предимства:
•HTML5, CSS3;
•XML;
•Опит с NoSQL бази данни;
•Опит с други езици за програмиране.

Предлагаме ви:
•Да работите в компания, която ще оценява и поощрява адекватно положените от вас усилия;
•Да идвате с желание и положителна нагласа на работа;
•Зачитане, уважение и възможност за развитие към Вас;
•Работа в приятен млад екип от високо квалифицирани софтуерни инженери.

Моля, в случай, че сметнете описаната по-горе позиция сходна до вашия досегашен опит и близка до желаната кариерна реализация, изпратете ни вашата актуална автобиография чрез бутон „Кандидатствай по тази обява“. Ще се свържем с одобрените кандидати в най-кратки срокове.

Уверяваме ви, че предоставените данни посредством вашата кандидатура са лични и подлежат на защита по смисъла на закона за защита на личните данни.
Дружеството обработва личните данни на кандидати за работа единствено с цел извършване на подбор за обявената свободна позиция. За пълната информация разгледайте профила на компанията преди да дадете Вашето съгласие.
Съгласен съм   Не съм съгласен
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД

Кандидатствай по тази обява
РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД  Известие за нови обяви
Повече за РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД
Всички обяви на РЕМИКС ГЛОБЪЛ АД