05.10.2021, Ref.#: 015K
Оператор широкоформатен печат, СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време

Оператор широкоформатен печат

Нашият клиент е печатница за широкоформатен печат. Фирма с дългогодишен опит в областта, със собствена печатна база и широк екип от опитни специалисти. Офисът и производството се намират на комуникативно място в София.

Изисквания:
Предишен опит на същата позиция мин. 2 години.
Владеене на Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Corel Draw.
Опит с печатен софтуер като Caldera, Onyx.
Опит с режещ плотер.
Отлично познаване на материалите и процесите в дигиталния печат.

Отговорности:
Подготвяне на машините за печат – зареждане на медии, мастила и почистване.
Контролиране и систематизиране на печатния процес.
Печат и контрол на качеството.
Спазване графика и срока на изпълнение на поръчките.

Условия:
Стандартна 8 часова работна седмица – без смени и нощна работа.
Стабилна фирма с високи професионални стандарти, лидер в областта си.
Дългосрочна перспектива на постоянен трудов договор.
Актуално за позицията възнаграждение.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, ще се радваме да ни изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно изискванията на ЗЗЛД.

С всички кандидати, одобрени по документи, ще бъде проведено интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ - лиценз № 2221 от 16.03.2017г.
Запознат съм с Политика за защита на лични данни на СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Кандидатствай по тази обява
СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД  Известие за нови обяви
(Агенция за Подбор на Персонал c изцяло безплатнa услугa към кандидатите.)
Повече за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД
Всички обяви на СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД