10.10.2021
★★★★★ Супервайзор, ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата 1300 BGN (Нето)

Супервайзор

Супервайзор

Фирма "ДВ Елеганс" ЕООД има 11 собствени магазина за мъжка мода в София и още 7 в страната.

Във връзка с разширяването на дейността ни, обявяваме свободни позиции за Супервайзор

Вашите ежедневни задачи:

- Аранжиране и декориране на витрините, масите и стелажите по указан начин
- Следене за наличието на етикети на всеки артикул в магазина
- Професионално представяне на търговската марка, продуктите и услугите на фирмата, съгласно утвърдените фирмени стандарти и политики
- Изготвяне на заявки до склад
- Участва в извършването на ревизии и инвентаризации
- Професионално обслужване на клиентите в търговския обект

Нашите основни изисквания:

- Завършено средно образование
- Опит на подобна позиция
- Усет към детайлите
- Отлични комуникативни умения и нагласа за работа в екип.
- Владеенето на английски език ще се счита за предимство

Предложението ни към Вас:

- Конкурентно заплащане
- Работа на график с два почивни дни
- Работа в екип от професионалисти, готови да окажат съдействие и подкрепа в процеса на работа
- Модерно работно облекло

Кандидатствай по тази обява
ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД
Всички обяви на ДВ ЕЛЕГАНС ЕООД