14.10.2021
★★★★★ Складов работник, СИДИ - 92 ЕООД
Месторабота Плевен; Постоянна работа; Пълно работно време; Заплата от 900 до 1200 BGN (Нето)

Складов работник

Дейноста на фирмата е производство и дистрибуция на храни с марка КРЪСТЕВ. Предлагаме работа в компания с утвърдени позиции на пазара , в екип с млади и отговорни колеги .
В момента имаме следната свободна позиция .

-Складов работник .
Задължения:
-Приемане и предаване на стока , приготвяне на заявки за клиенти на фирмата.
-Следене за точното изпълнение на заявките както ,и количествата стока приета от доставчиците ,сравнена със съпътстващите първични документи.
- Работа с документи следене на партиди и количества при входящ и изходящ контрол на стоката

Изисквания:
-Автобиография с актуална снимка
- Средно образование
- Неосъждан
- Опит на подобна позиция в сферата на продажбите на храни както и препоръки от предишен работодател е предимство.
- Фирмата предлага:
- Добро възнаграждение и опции за повишаването му бързо при отговорна и добре свършена работа
- Пет дневна работна седмица.
- Двадесет работни дни платен годишен отпуск.

Кандидатствай по тази обява
СИДИ - 92 ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за СИДИ - 92 ЕООД
Всички обяви на СИДИ - 92 ЕООД