04.10.2021, Ref.#: WSS2-21
★★★★★ ВиК монтажник/Водопроводчик, ПроИнфра ООД
Месторабота София; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит; Заплата 2000 BGN (Нето)

ВиК монтажник/Водопроводчик

Ние сме амбициозна компания фокусирана в инженеринг и изпълнение на ВиК проекти и строителни дейности.

Във връзка с изпълненението на обектите на дружеството, в СОФИЯ и СТРАНАТА, търсим да назначим за постоянна работа ВиК монтажници и/или Водопроводчици.

Подходяща и за кандидати БЕЗ дългогодишен опит!
Възможност за десет дневни командировики - ПРЕДИМСТВО!

Основни отговорности:
Монтаж и реализиране на проекти в областта на ВиК инфраструктура - водопровод и канализация;
Участие в изпълнение на съпътстващите съоръжения;

Изисквания :
Познания в изграждането на външни ВиК мрежи;
Активност, лоялност и умения за работа в екип;
Интерес към съвременни технически решения;
Опит в изграждането на водопроводи с големи диаметри - предимство;
Свидетелство за правоспособност за челни заварки на полиетиленови тръби - предимство;
Готовност за пътуване в страната;

Фирмата предлага:
Трудов договор и адекватно заплащане;
Допълнително възнаграждение при обекти в страната;
Работа в динамична среда и разнообразни обекти;
Дългосрочна перспектива;
Възможност за развитие в структурата на компанията;
Коректно отношение и среда на работа;

Готовност за започване на работа веднага.

Кандидатствай по тази обява
ПроИнфра ООД  Известие за нови обяви
Повече за ПроИнфра ООД
Всички обяви на ПроИнфра ООД