01.10.2021, Ref.#: TR1-PI_2021
★★★★★ Технически Ръководител, ПроИнфра ООД
Месторабота София, ул. Гусла N10; Постоянна работа; Пълно работно време; Подходяща и за студенти; Подходяща и за кандидати с малък или без опит

Технически Ръководител

Ние сме амбициозна компания фокусирана в инженеринг и изпълнение на ВиК строителни дейности. Придобихме и трупаме опит в изграждането на външни ВиК мрежи и свързаната с тях периферия. Държим на отговорна екипна работа от проактивни служители.

Във връзка с развитие на дейността ни търсим ентусиазиран, амбициозен и квалифициран обектов Технически ръководител (дългосрочен ангажимент).

За обекти в СОФИЯ и СТРАНАТА

Описание на отговорностите:
Пряко, на терен, ръководене на строителния процес на поверения му обект;
Планиране на изпълнението по предварително одобрена работна програма;
Управление на машини, хора и строителни материали съгласно одобрения строителен график;
Изготвяне на дневни отчети за свършената работа, както и ежемесечен отчет на дейността;
Проследяване напредъка на изпълнение на подизпълнителите, за които е отговорен;
Контрол на качеството на всички строителни дейности, за които е отговорен;

Изисквания към кандидатите:
Подходящо образование - УАСГ или Строителен техникум/квалификация;
Подходяща за кандидати в процес на обучение (средно или више);
Подходяща за кандидати с обектов опит на подобна длъжност;
Познаване на етапите в инфраструктурното строителство;
Компютърни умения - MC Office;
Желание, умения и опит в работа в екип;
Отлична комуникативност, организираност и самостоятелност;
Проактивност, съобразителност и отговорност;
Лоялност и търсене на дългосрочна реализация;
Свидетелство за управление на МПС минимум кат. В;

Ние предлагаме:
Трудов договор с адекватно възнаграждение;
Допълнителни стимули за упправление на обекти в СТРАНАТА;
Реализиране на разнообразни проекти/обекти;
Дългосрочна перспектива;
Възможност за развитие в структурата на компанията;
Коректно отношение и среда на работа;

Кандидатствай по тази обява
ПроИнфра ООД  Известие за нови обяви
Повече за ПроИнфра ООД
Всички обяви на ПроИнфра ООД