27.09.2021, Ref.#: 002
★★★★★ МЕХАНИК СЕЛСКОСТОПАНСКА ТЕХНИКА, БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД
Месторабота Разград; Постоянна работа; Пълно работно време

МЕХАНИК СЕЛСКОСТОПАНСКА ТЕХНИКА

„БГ АГРО“ обединява група водещи български компании, специализирани в едро земеделие, дистрибуция на торове и препарати за растителна защита, вътрешна и международна търговия, съхранение, спедиция и транспорт на селскостопанска продукция.
Предвид разширяване на дейността си, в Дирекция Производство търсим подходящ кандидат за позиция:

Отговорности:
• Извършва обслужване на машини – сервиз, ремонт и поддръжка;
• Участва при планирана/профилактична, превантивна и аварийна поддръжка на техниката и оборудването;
• Носи отговорност за прилагане изискванията и предписанията на производителя, ред за извършване на ремонтна дейност, както и инструкциите за безопасност при работа с конкретни машини и инвентари;

Изисквания:
• Организационни умения, отговорност, дисциплина, с внимание към детайла;
• Отлични комуникативни умения и работа в екип;
• Работна етика с чувство за ангажираност;
• Минимум 2 години релевантен опит;
• Образование – Средно-специално. Техническо образование ще се счита за предимство;
• Познания и умения за работа със струг, фреза;
• Валидна шофьорска книжка и готовност за активно пътуване.

Ние ви предлагаме:
• Възможност за доказване на вашия професионален подход, знания и желание за работа;
• Коректни трудово - правни отношения и дългосрочен ангажимент;
• Трудов договор с БГ Агро Търговска Компания ЕООД;
• Въвеждащо обучение на работното място;
• Работа с модерна селскостопанска техника на водещи световни производители;
• Гарантирана приятелска атмосфера, работа с екип от професионалисти;
• Работа в динамична среда и възможности за развитие.

Ако се идентифицирате с нашите изисквания и описаното по-горе съвпада с Вашето следващо предизвикателство, моля изпратете ни своята подробна автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.

Личните Ви данни ще бъдат предмет на разглеждане единствено с оглед нуждите на настоящия подбор, при стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни. Вашите лични данни в никакви случаи няма да бъдат предоставяни на трети лица.

Кандидатствай по тази обява
БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД  Известие за нови обяви
Повече за БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД
Всички обяви на БГ АГРО ТЪРГОВСКА КОМПАНИЯ ЕООД